Wielkanocne trio od Mixit.pl


Wielkanocne trio od Mixit.pl
2018-03-26
Tuba pełna musli, kolorowe jajeczka i owocowa mieszanka to limitowana seria płatków śniadaniowych i przekąsek specjalnie na wielkanocny stół.

Tym razem świąteczna propozycja marki Mixit.pl, specjalizującej się w komponowaniu musli i kasz, to aż trzy słodkie przekąski.

 

Wiel-koko-nocna mieszanka to mix płatków, orzechów i aromatycznych owoców liofilizowanych, z dodatkiem prażonych migdałów polanych owocową czekoladą. Wiel-koko-nocne jajka, czyli kolorowe jajeczka wielkanocne, kryją w sobie odżywcze prażone migdały, które otula mleczna i biała czekolada z dodatkiem owoców liofilizowanych i zielonej herbaty. W Wiel-koko-nocnej niespodziance znajdują się suszone owoce, orzechy i czekoladowe jajeczka z prażonymi migdałami. 

 

– Ponieważ Polacy bardzo cenią tradycję, w tym roku na święta oprócz świątecznej mieszanki musli proponujemy czekoladowe jajeczka. W odróżnieniu od innych tego typu produktów, nasze mają w środku migdały i oblane są kolorową czekoladą w różnych smakach – mówi Tomasz Kępa, Country manager w Mixit.pl.

 

Wielkanocne słodkości można kupić osobno lub w zestawie Wiel-koko-nocna trójka na stronie internetowej www.mixit.pl, na której można także skomponować dowolną, własną mieszankę.

 

 

***

Mixit.pl to producent musli i kasz do indywidualnego komponowania. Na swojej stronie internetowej oferuje do wyboru ponad 90 składników – różne rodzaje kasz i płatków zbóż, bakalie, owoce liofilizowane i inne dodatki. Mogą z nich powstać mieszanki bezglutenowe, niskocukrowe, czy np. bogate w błonnik.

 Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

embro

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl