VIVO! Stalowa Wola wspiera lokalną społeczność w walce z koronawirusem


VIVO! Stalowa Wola wspiera lokalną społeczność w walce z koronawirusem
2020-04-28
VIVO! Stalowa Wola wsparło akcję szycia maseczek zorganizowaną przez mieszkanki osiedla Podwolina w Nisku oraz Koło Gospodyń „Nowosielczanki”. Dzięki zaangażowaniu VIVO! rozdano mieszkańcom Stalowej Woli, Niska i okolicznych miejscowości blisko 3500 maseczek ochronnych!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Stalowej Woli, we współpracy z regionalnymi stowarzyszeniami, centrum handlowe VIVO! przekazało lokalnej społeczności, w tym Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej przy MOPS w Stalowej Woli blisko 3500 bawełnianych maseczek ochronnych, które pomagają w zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa i znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa osób przebywających w przestrzeni publicznej. 

Starannie wykonana maseczka wielokrotnego użytku przeznaczona jest dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych. W części środkowej znajdują się zakładki (tzw. harmonijka), które umożliwiają idealne dopasowanie maseczki do kształtu twarzy. Maseczka wiązana jest na troki lub gumkę, a po każdym zastosowaniu należy wyprać ją ręcznie w temp. 60°C.

Maseczki uszyte zostały dzięki inicjatywie oraz pracy społecznej mieszkańców Stalowej Woli, Niska i okolicznych miejscowości. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl