Urodzinowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Katowice


2019-11-08
Urodziny wymagają odpowiedniej oprawy! Centrum Handlowe Auchan Katowice zaprasza 9 listopada na 19. urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie zabawy, gry, zmagania sportowe, warsztaty i mnóstwo niespodzianek. Na wszystkich uczestników czekają słodkie upominki!

Jak na prawdziwą urodzinową zabawę przystało na wszystkich uczestników zabawy będzie czekać moc atrakcji i niespodzianek. Każdy mały gość Centrum Handlowego Auchan Katowice znajdzie coś dla siebie. Najbardziej aktywni wezmą udział w licznych zabawach, takich jak rozbijanie pinaty wypełnionej łakociami czy w wyścigach z jajkiem na łyżeczce. Nie zabraknie gier i zabaw zespołowych, w tym budowania z klocków, układania puzzli czy zabawy w kalambury. Artystyczne dusze dadzą upust energii na warsztatach kreatywnych w kąciku plastycznym, gdzie będą mieć do dyspozycji kolorowanki i ozdobią kubki ceramiczne.

Urodzinowa impreza nie obędzie się bez dużej liczby balonów, które będą formowane w specjalnym balonowym zoo. Szampańską atmosferę podkreślą bajkowe twarze dzieci, które będą malowane farbkami przez animatorów. Na uczestników imprezy czekają słodkie niespodzianki, w tym wata cukrowa i urodzinowy tort.

Zabawa z okazji 19. urodzin Centrum Handlowego Auchan Katowice odbędzie się 9 listopada przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Animacje rozpoczną się o godzinie 10.30 i potrwają do 15.30. Wstęp wolny!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl