Szybka regeneracja stóp z pomocą kremu z mocznikiem do pięt


Szybka regeneracja stóp z pomocą kremu z mocznikiem do pięt
2018-09-24
Po letnich wojażach przychodzi czas na zregenerowanie suchej skóry, która przez ostatnie miesiące była narażona na działanie wielu niekorzystnych czynników, takich jak silne promieniowanie słoneczne, słona woda, wysokie temperatury, otarcia i duży nacisk.

To też najlepszy moment na rozpoczęcie domowych kuracji pielęgnacyjnych z użyciem kremu z mocznikiem do pięt. Systematyczne używanie tego kosmetyku pozwala w szybki i prosty sposób zadbać o tę zapomnianą, a jednocześnie tak ważną część ciała.Doskonałe właściwości pielęgnacyjne kremu z mocznikiem do pięt

Obecnie nawet wykonywanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych możliwe jest bez wychodzenia z domu. We własnej łazience można zorganizować mini SPA, w którym doskonale zadbamy o każdą część naszego ciała. O ile wiele kobiet pamięta o regularnym stosowaniu kremu do twarzy i rąk, o tyle często zapominamy już o naszych zmęczonych stopach. Warto jednak poświęcić im nieco czasu i włączyć do codziennej pielęgnacji profesjonalny krem z mocznikiem do pięt - http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-z-mocznikiem-do-pekajacych-piet-extra/. Jakie właściwości posiada taki kosmetyk? Przede wszystkim zawarty w nim mocznik jest odpowiedzialny za optymalne nawilżenie skóry i zatrzymywanie wody w jej głębokich warstwach. Jednocześnie jest delikatny i nie wywołuje reakcji alergicznych, dlatego doskonale nadaje się do stosowania w przypadku skóry wiotkiej, przesuszonej, atopowej oraz skłonnej do podrażnień i alergii. Wyższe stężenie mocznika pomaga natomiast złuszczać fragmenty martwego naskórka.Krem z mocznikiem do pięt w jesiennej kosmetyczce

Każda pora roku wymaga od nas nie tylko zmiany garderoby, ale także stosowania nieco innych kosmetyków. Jesienią warto dołożyć do swojej kosmetyczki preparaty nawilżające i natłuszczające, które pomogą skórze na całym ciele w szybszej i skutecznej regeneracji. Jednym z produktów, który warto w niej umieścić i regularnie stosować jest krem z mocznikiem do pięt. W przypadku tego, jak i wielu innych kosmetyków, duże znaczenie ma skład produktu. Nie powinno w nim zabraknąć choćby panthenolu, który łagodzi podrażnienia i wpływa na bezpieczną odbudowę zniszczonego naskórka, alantoiny, która koi ból, przyspiesza gojenie się ran i pobudza skórę do szybszej regeneracji, a także masła shea lub olejków roślinnych, które zapobiegają wysuszaniu skóry, uelastyczniają ją i wzmacniają barierę hydrolipidową.

Idealnie dobrane kosmetyki powinny być dopasowane nie tylko do indywidualnych potrzeb skóry, ale także do pory roku i szybko zmieniających się warunków atmosferycznych. Jesienią skóra na całym ciele jest zmęczona i podrażniona wysokimi temperaturami, słoną wodą i długimi spacerami, potrzebuje zatem intensywnego nawilżenia i zaawansowanej regeneracji uszkodzonych warstw. Właśnie dlatego warto, w domowym zaciszu, zaserwować jej kilka prostych zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem wysokiej jakości kosmetyków, a ona w szybkim czasie odzyska swój piękny i zdrowy wygląd.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl