Szukasz opieki zdrowotnej dla siebie i swoich najbliższych?


Szukasz opieki zdrowotnej dla siebie i swoich najbliższych?
2018-05-23
Choroba to jeden z tych momentów w naszym życiu, która odbiera poczucie bezpieczeństwa. Pół biedy, jeśli dotyka nas samych. Najgorzej, gdy zaatakuje naszych najbliższych. W takich sytuacjach często liczy się sprawna pomoc, ale też trafna porada i trzeźwe spojrzenie na sprawę.

Zobaczcie, w jakich sytuacjach warto skorzystać ze wsparcia lekarza udzielonego prosto przez internet.

Przeczytaj również:

Gdy dziecko gorączkuje

Matki mają to do siebie, że silne uczucia troski i opiekuńczości potrafią czasem zaprowadzić je na skraj załamania nerwowego. Szczególnie, jeśli dziecko wykazuje się niską odpornością, często choruje lub od urodzenia boryka się z pewnymi dysfunkcjami i podupadającym zdrowiem. Wtedy zwykła jelitówka czy przeziębienie przywleczone z przedszkola czy szkoły potrafi doprowadzić ją do przerażenia. Nie zawsze istnieją jednak twarde argumenty przemawiające za tym, aby ciągnąć dziecko do przychodni i czekać z nim w długich kolejkach, zwłaszcza gdy z powodu osłabienia nie ma ono siły. W wielu sytuacjach pediatra online będzie w stanie załatwić sprawę i na bazie klasycznych objawów podpowie nam, czy faktycznie mamy powody do paniki.

Gdy skończy nam się opakowanie leków, które należy brać bez przerwy

Ile razy zdarzyła Ci się sytuacja, w której skończył Ci się zapas ważnych leków, które należy brać nieprzerwanie? Na pewno każda z nas choć raz w życiu w roztargnieniu zapomniała pójść po receptę na pigułki antykoncepcyjne. W takich momentach przyda się ginekolog online, który doradzi, jak wybrnąć z opresji. Zazwyczaj jest za późno, żeby iść do naszego lekarza, gdyż wszystkie terminy są już od dawna zarezerwowane. Lekarz online może nam wówczas podpowiedzieć, co zrobić, żeby nie zaburzyć efektów dotychczasowego leczenia.

Pamiętajmy, że porada online nie zastąpi standardowej wizyty lekarskiej, dlatego warto traktować ją jako wsparcie w nagłych sytuacjach. Do nowoczesnych technologii podchodźmy bez strachu, lecz ze zdrowym rozsądkiem. 

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl