Świętuj z HELIO na ostro Dzień Pikantnych Potraw


Świętuj z HELIO na ostro Dzień Pikantnych Potraw
2019-01-15
Dla wszystkich wielbicieli pikantnych potraw, poszukujących prawdziwie ekstremalnych doznań smakowych, mamy… pikantną wiadomość! Do naszej bogatej gamy popcornów HELIO dołączyły nowe rozgrzewające HOT! przekąski: Popcorn PIKANTNY i MEGA OSTRY!

PIKANTNA UCZTA NA OSTRO!

Przeczytaj również:

 

Odrobina chili, ostrej papryki… i już robi się gorąco! ;-) Pikantne, ostro przyprawione potrawy mocno rozpalają nasze kubki smakowe i rozgrzewają ciało, zapewniając nam moc niezapomnianych wrażeń! Wszyscy wielbiciele pikantnej kuchni z pewnością będą więc ostro świętować Dzień Pikantnych Potraw, zwłaszcza, że pojawiły się nowe, piekielnie dobre HOT! przekąski HELIO, które sprawią, że będzie naprawdę… PIEKŁO! ;-) 

 

 

HOT! POPCORN PIKANTNY I MEGA OSTRY HELIO

 

Popcorn PIKANTNY HELIO, dzięki ekstraktom z papryki i z ostrej papryki chili zapewni nam zupełnie nowe, pikantne doznania smakowe! Z kolei Popcorn MEGA OSTRY - dostarczy piekielnie ognistych wrażeń! Dlatego wszystkich miłośników ostrej papryki i papryczki chili – gorąco zachęcamy do podjęcia ostrego wyzwania ;-) i zasmakowania się w naszych piekielnie dobrych HOT! przekąskach HELIO. Wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do mikrofalówki i po kilku minutach cieszyć się pikantnym lub mega ostrym smakiem!

 

 

Nowe popcorny HELIO to idealna okazja do celebrowania 16 stycznia - Dnia Pikantnych Potraw, ale też gorąca propozycja na rozpoczynający się karnawał! Rozgrzewające przekąski HELIO to HOT! przepis na pikantne imprezy z przyjaciółmi, a także pełne ostrych wrażeń wieczorne seanse filmowe przed TV! 

 

 

Życzymy pikantnej zabawy! :-)

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl