Święta z Rodziną Treflików – bezpłatne atrakcje dla dzieci


2019-12-05
Pokazy tworzenia animacji poklatkowej, warsztaty kreatywne, gry i projekcje filmów to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza najmłodszych 7 grudnia na świąteczne spotkanie z Rodziną Treflików

Rodzina Treflików zaprasza na wielką przygodę w barwnym świecie filmu! Bohaterowie kultowego serialu wykonanego w technice animacji lalkowej, wykorzystującej druk 3D, zagoszczą 7 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. W ramach wydarzenia najmłodsi goście centrum handlowego będą mieli okazję odkryć kulisy powstawania animacji.

Na najmłodszych uczestników wydarzenia czeka kilka stref tematycznych z różnorodnymi atrakcjami. Fani Rodziny Treflików będą mieli okazję obejrzeć wybrane odcinki serii oraz poznać kulisy jego powstawania w studiu filmowym. Najbardziej dociekliwe dzieci wezmą udział w warsztatach, które przeniosą uczestników do świata produkcji filmu. W profesjonalnym studiu animacji poklatkowej maluchy przyjrzą się procesowi powstawania produkcji - od początkowego pomysłu do realizacji, a także stworzą własne animowane projekty. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach: najpierw dzieci zaprojektują swoich bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także udostępnione na serwerze do pobrania w domu.

Bohaterowie Rodziny Treflików będą również obecni w ciekawych zabawach, m.in. poszukiwaniu skarbów. Na przestrzennej planszy z polami zadań maluchy zmierzą się w treflikowym grzybobraniu, a także będą układać wielkie puzzle i rozegrają loteryjkę edukacyjną, która wzbogaci ich słownictwo oraz będzie ćwiczyć sprawność manualną. W strefie warsztatowej mali artyści stworzą ozdoby bożonarodzeniowe, w tym bombki, kartki świąteczne, a także kolorowe pierniczki i inne słodkości.

Świąteczne atrakcje z Rodziną Treflików odbędą się 7 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Zajęcia będą dostępne od godz. 15.00 do 17.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl