Stomatologia ślubna? Powiedz tak!


Stomatologia ślubna? Powiedz tak!
2017-11-18
Piękny uśmiech nie tylko na ślubnych zdjęciach? 27 października wystartował autorski projekt Stomatologia ślubna. Stworzony przez krakowską klinikę stomatologii estetycznej Dentestetica. To oferta skierowana dla przyszłych nowożeńców, zapewniająca kompleksową opiekę stomatologiczną, orto & beauty.

Popularność różnorodnych zabiegów wykonywanych przed ślubem z roku na rok rośnie. Chęć zapewnienia najwyższej jakości usług dopasowanych dokładnie do potrzeb przyszłych małżonków, była impulsem do stworzenia indywidualnej, dopasowanej oferty, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Strona projektu www.stomatologiaslubna.pl to miniportal, który prezentuje dostępna ofertę zabiegów i usług, omawia ich zakres, efekty i przeciwwskazania, a także regularnie prezentuje nowe informacje. Z myślą o natłoku przedślubnych spraw do załatwienia, praktyczną pomocą będzie sekcja zawierająca kalendarium przedślubne. Dzięki niemu łatwo można określić kiedy najlepiej umówić się na wizytę i skorzystać z danego zabiegu.

U dentysty jak w SPA

„Naszym celem jest całościowe spojrzenie na problematykę zdrowia i estetyki uśmiechu. Pacjentki i pacjenci, którzy przychodzą do kliniki, nie muszą szukać kilku specjalistów ani umawiać się z nimi na wizyty w różnych gabinetach. U nas wszystko jest w jednym miejscu.  Dzięki temu mogą mieć pewność, że w ich wyjątkowym dniu, wszystko będzie idealne i dokładnie takie jak sobie wymarzyli. Także uśmiech." - mówi Karolina Stensen, właścicielka kliniki Dentestetica.

W ofercie przedślubnej dostępne są między innymi: pakiety higienizacji i wybielania zębów, niewidoczna ortodoncja, cyfrowe projektowanie uśmiechu, korony, implanty, licówki oraz wybrane zabiegi medycyny estetycznej. Więcej informacji o projekcie dostępne jest na stronie www.stomatologiaslubna.pl, a także na Facebooku www.fb.me/stomatologia.slubna.krakow oraz podczas ślubnych targów w Krakowie i Zakopanem.

Dentestetica, Kraków, ul. Kamienna 21, tel. 887 05 05 05, mail: biuro@dentestetica.pl

Dentestetica to nowoczesna klinika stomatologii estetycznej, działająca na krakowskim rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej oraz ortodoncji. Obsługuje pacjentów w języku polskim, angielskim i norweskim. Duży nacisk kładzie na wykorzystywanie najnowszych rozwiązań, a także na tworzenie komfortowego i bezstresowego miejsca dla pacjentów. Zespół medyczny składa się z ponad 20 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin stomatologii i medycyny ogólnej. W 2017 uruchomiła autorski projekt Stomatologia ślubna, obejmujący kompleksowe usługi dla przyszłych nowożeńców.

Nadesłał:

Grande Idea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl