Startuje kolejna odsłona konkursu Vitapil® – zdrowe włosy to nie tylko biotyna!


2021-02-09
Firma NutroPharma oferująca produkty z sektora farmaceutycznego, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Vitapil® - zdrowe włosy to nie tylko biotyna.

Firma NutroPharma oferująca produkty z sektora farmaceutycznego, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Vitapil® - zdrowe włosy to nie tylko biotyna. Suplement diety zawiera składniki wspomagające zachować zdrowe włosy i skórę głowy. Do wygrania 10 zestawów produktów marki Vitapil® oraz koszulki. Konkurs trwa do 15 lutego.

Zasady konkursu

Czy wiesz dlaczego włosy wypadają? Jakie składniki mineralne i witaminy korzystnie wpływają na włosy? Za co odpowiada cynk? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w kursie produktowym Vitapil®  – zdrowe włosy to nie tylko biotyna. Po ukończeniu krótkiego kursu i testu nt. pielęgnacji włosów każdy użytkownik będzie miał szansę odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe. Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami – produktami Vitapil i koszulkami. Konkurs trwa od 1 do 15 lutego 2021 roku i dedykowany jest farmaceutom oraz technikom.

Link do konkursu wraz z regulaminem:

https://opieka.farm/szkolenia/vitapil-zdrowe-wlosy-to-nie-tylko-biotyna/

O produkcie

Suplement diety VITAPIL®  to preparat o składzie optymalnie dobranym pod kątem kondycji włosów. Co bardzo istotne zawiera nie tylko biotynę lecz aż 16 aktywnych składników, w tym dużą ilość kwasu pantotenowego oraz krzemu z młodych pędów bambusa.

To unikalne połączenie sprawia, że włosy szybciej rosną i wyraźnie zwiększają swoją grubość.

Stają się mocne, nie kruszą się, nie rozdwajają - wyglądają po prostu świetnie!*

 

*  Szczegóły na www.vitapil.pl zakładka: Wyniki Badań konsumenckich; Biotyna i cynk pomagają zachować zdrowe włosy; Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów; Foliany biorą udział w procesie podziału komórek.

  

 

 

***

NutroPharma polska firma obecna na rynku od 1990 roku. Dostarcza nowoczesne oraz niestandardowe rozwiązania: receptur nowych produktów i całościowych koncepcji dla sektora farmaceutycznego. Oferowane przez firmę rozwiązania już od wielu lat wspomagają i przyspieszają proces poprawy jakości życia. Osiągniecia te były możliwe, dzięki współpracy
z wieloma wybitnymi naukowcami i praktykami z kraju oraz z zagranicy. Produkty firmy NutroPharma poddawane są rygorystycznym badaniom zgodnie z ustawodawstwem polskim i europejskim. Spełniają normy i wymagania zawarte
w dyrektywach Unii Europejskiej.


Kontakt prasowy:

Beata Pałczyńska

Partner of Promotion

b.palczynska@partnersi.com.pl

M: +48 512 308 555


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Martyna Bierut

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl