SPOTKANIE ZE ZNANĄ ALPINISTKĄ W BONARCE


SPOTKANIE ZE ZNANĄ ALPINISTKĄ W BONARCE
2018-12-04
W związku z wydaniem książki „Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi” Miłka Raulin spotka się ze swoimi fanami 4 grudnia o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce. Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich entuzjastów wspinaczki górskiej i alpinistyki.

W 2011 roku Miłka Raulin, kiedy miała na koncie zdobyty Mont Blanc, postanowiła wspiąć się na wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak powstał projekt „Siła marzeń - Korona Ziemi", który Miłka realizowała konsekwentnie przez 7 lat. 22 maja 2018 roku stanęła na szczycie Mount Everestu i tym samym ukończyła swój plan. Miłka Raulin jest najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Świata.

Książka „Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi" jest opowieścią o długiej wyprawie po marzenia realizowanej z perspektywy matki pracującej na pełnym etacie. Autorka opowiada o tym, jak zaczął się jej „wysokogórski romans" i w jaki sposób zrealizowała swój niezwykły projekt dysponując jedynie 26 dniami urlopu w roku. Czy warto spełniać swoje marzenia? I jaki jest koszt ich realizacji? Na te pytania każdy znajdzie odpowiedź w książce Miłki Raulin.

Nadesłał:

Lyrmed

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl