SKUTECZNOŚĆ NA MIARĘ MISTRZA


2020-04-02
Coraz więcej współczesnych mężczyzn prowadzi bardzo intensywny tryb życia, a sport stanowi doskonałą odskocznię od wymagającej i stresującej pracy, czy obowiązków dnia codziennego.
Prowadząc tak aktywny tryb życia, nadmierna potliwość i przykry zapach to naturalne procesy fizjologiczne, które mogą pojawiać się każdego dnia. Antyperspiranty INVICIBLE SPORT od L’Oréal Paris Men Expert to produkty stworzone do działania właśnie w takich okolicznościach. Zapewniają niezwykle wysoką skuteczność w najbardziej ekstremalnych warunkach. Gwarantują maksymalnie długą ochronę przeciwko wilgoci i przykremu zapachowi, nawet przez 96 godzin! INVICIBLE SPORT to pierwsze antyperspiranty L’Oréal Paris Men Expert wzmocnione tlenkiem magnezu – naturalnym składnikiem znanym i cenionym w świecie sportu za swoje ultra-absorpcyjne właściwości. Ponadto charakteryzują się prawdziwie męskim zapachem. 


Chcesz mieć pewność, że dezodorant, który wybierzesz zapewni Ci szczególną ochronę i najlepszą skuteczność działania? Wypróbuj INVICIBLE SPORT - rozwiązanie, stworzone z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach! INVICIBLE SPORT antyperspirant dla mężczyzn w sprayu – 12,99 zł/150 ml
INVICIBLE SPORT antyperspirant dla mężczyzn w kulce – 12,99 zł/50 ml


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redaktor.k

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl