Scandinavian Clinic już w Krakowie


Scandinavian Clinic już w Krakowie
2018-03-14
W centrum Krakowa została otwarta klinika stomatologiczna o skandynawskich standardach. To nowość na polskim rynku usług dentystycznych.
Przeczytaj również:
Jak twierdzą właściciele, placówka powstała z przekonania, że stomatologia to nie tylko zabiegi dentystyczne, ale również oparta na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

- Wzorując się na skandynawskich standardach opieki zdrowotnej stworzyliśmy klinikę, w której panuje atmosfera zrozumienia potrzeb i akceptacji oczekiwań pacjenta – mówi Artur Drzystek, prezes zarządu Scandinavian Clinic.

Co oznacza skandynawska jakość w Krakowie? Właściciele tłumaczą, że dla nich to przede wszystkim edukacja pacjenta oraz staranność i precyzja, gwarantujące najwyższą jakość opieki. Aby te wszystkie warunki zostały spełnione w klinice zadbano o nowoczesny sprzęt, który pozwoli na zaawansowane techniki leczenia oraz zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Nie zapomniano również o charakterze wnętrz, które zostały utrzymane w skandynawskim klimacie.

- Umiejętność słuchania i zrozumienia dla potrzeb pacjenta, a przy tym zaangażowanie, precyzja i troska o najdrobniejszy szczegół wizyty to są standardy skandynawskiego leczenia, którym z pewnością nie tak łatwo dorównać. Jesteśmy jednak przekonani, że sprawny i rozbudowany system opieki medycznej, jaki funkcjonuje w Skandynawii, można z powodzeniem przenieść do Polski. Uważamy, że światowy standard usług w rozsądnej cenie powinien być dostępny dla każdego – dodaje Frode Bohan z Norwegii, współwłaściciel kliniki.

Właściciele i pracownicy kliniki stworzyli wspólnie manifest miejsca w klimacie skandynawskiego hygge, czyli popularnego w ostatnim czasie określenia oznaczającego poczucie komfortu, równowagi i bezpieczeństwa. Pacjenci są zapewniani o leczeniu bez bólu, zaangażowaniu specjalistów i komfortowej atmosferze.

-  Dokładamy najwyższych starań, by nie zatracić skandynawskiego ducha, który przyświecał powstaniu naszej kliniki i znajduje odzwierciedlenie w naszym sposobie pracy. Dla nas najważniejsi są pacjenci. Chcemy, aby otrzymywali nie tylko rzetelne informacje i kompleksową pomoc, ale także poczucie bezpieczeństwa i zaufania – wyjaśnia Maciej Lepszy, dyrektor medyczny Scandinavian Clinic.

Scandinavian Clinic mieści się przy placu Szczepańskim 3, tuż obok kultowych krakowskich kawiarni – Bomby, Charlotte, Betel Klub oraz Bunkra Sztuki. Klinika zapewnia pełen wachlarz usług stomatologicznych od higieny, przez ortodoncję po protetykę i implantologię. Placówka nie współpracuje z NFZ, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów - daje możliwość skorzystania z tzw. MediRat. Scandinavian Clinic jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty do godz. 14.
 

 

Nadesłał:

Cloud9

Wasze komentarze (2):

  • avatar
    ~Dellka, 2018-03-29 09:46:23

    Faktycznie świetne miejsce, naprawdę nie czujesz, że jesteś u dentysty. Nie wiedziałam, że mamy coś takiego w samym centrum. Leczenie na wysokim poziomie, bardzo dokładnie, profesjonalnie, polecam dra Galę - lekarz z powołaniem :)

  • avatar
    ~lube, 2018-03-16 12:38:08

    Trzeba by zadbać o zęby ale do pierwszego jeszcze tyle czasu www.vivus.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl