Rusza NUMBER ONE CUP - turniej piłki nożnej dla młodych sportowców z Europy z finałem w Gdańsku


Rusza NUMBER ONE CUP - turniej piłki nożnej dla młodych sportowców z Europy z finałem w Gdańsku
2021-11-18
Rusza Number One Cup - turniej dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy za kilka lat mają szansę stać się piłkarzami, reprezentującymi grę na najwyższym światowym poziomie.

Spotkanie zawodników w kategorii wiekowej 13 lat z całej Europy pozwoli nie tylko wymienić sportowe doświadczenia, ale również nawiązać nowe znajomości. Finał rozgrywek odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club w Gdańsku. Jednym z głównych organizatorów turnieju jest zlokalizowany na gdańskiej Wyspie Spichrzów - Hotel Number One by Grano należący do sieci Grano Hotels.

Number One Cup będzie niewątpliwie prawdziwym świętem europejskiego futbolu. Podczas meczy rozgrywanych w ramach turnieju do walki staną młodzi reprezentanci w kategorii wiekowej 13 lat z 18 klubów, takich jak m.in.: FC Porto, Juventus Turin, Paris Saint Germain, Bayer Leverkusen, Legia Warszawa, czy Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk.

Ideą Number One Cup jest integracja społeczności młodych piłkarzy. Organizatorzy - Hotel Number One by Grano, a także Live Adventure i marka Jaguar, chcą tym samym promować otwartość na innych i pokazać, że pomimo pochodzenia z różnych krajów, czy mówienia różnymi językami - młodych ludzi łączy wspólna sportowa pasja.

 - Jako hotel przyjazny rodzinie postawiliśmy sobie za główne cele promowanie aktywnego stylu życia pośród dzieci i młodzieży szkolnej oraz wspieranie młodych talentów. Jesteśmy wielkimi fanami piłki nożnej - spełniając marzenia młodych piłkarzy, spełniamy też swoje powiedział Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One by Grano.

Po turniejach eliminacyjnych w Krakowie i w Gdańsku, wielki finał międzynarodowych rozgrywek Number One Cup U-13 odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku.

Organizatorami turnieju piłkarskiego oprócz Hotel Number One by Grano są także Live Adventure i marka Jaguar. Wydarzeniu partnerują również Gdański Ośrodek Sportu, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz Gdańska Organizacja Turystyczna. Patronat medialny nad rozgrywkami objęły z kolei Polski Związek Piłki Nożnej, Weszło.pl Junior, Lechia.Net, W Okienko. Sponsorami tegorocznej edycji turnieju zostały firmy z grupy Dekpol - Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. oraz Dekpol Deweloper Sp. z o.o, Ostromecko, PepsiCo, Eco Club oraz Ekoncept.

Więcej informacji nt. turnieju można znaleźć na stronach:

https://www.granohotels.pl/number-one-cup/2019

https://www.facebook.com/NumberOneCupGdansk/ 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl