Rusza cykl otwartych spotkań dla kobiet 55+ . Przyjdź i zobacz, jak zmienić życie po 50-tce!


2019-12-12
Już 12 grudnia w Sosnowcu odbędzie się spotkanie w ramach kampanii „Odważ się na zmiany”, która ma zainspirować kobiety 55+ do zmian w życiu i rozwoju. Wystąpią Wirginia Szmit, znana jako DJ Wika i Beata Borucka, czyli „Mądra Babcia”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 Zdaniem większości Polek w wieku 25-64 lat, kobiecie w każdym wieku wypada dbać o siebie, jeździć samej na wakacje, rozpocząć studia wyższe, a także szukać nowej pracy i nowego zawodu[1]. Podczas spotkań pod hasłem „Odważ się na zmiany” chcemy wspólnie z aktywnymi seniorkami zainspirować kobiety w wieku 55+ do zmian w życiu, które pozwolą im czerpać z życia pełnymi garściami. Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie warsztatowe, które odbędzie się w czwartek 12 grudnia w Sosnowcu – mówi Agnieszka Niedziela, Dyrektor Marketingu w Promedica24, organizator kampanii „Odważ się na zmiany”.

 

Według badania, aż siedem na dziesięć Polek chciałoby na emeryturze uczęszczać na kursy rozwijające hobby (na przykład z zakresu florystyki czy fotografii), a co druga Polka byłaby zainteresowana kontynuowaniem edukacji w ramach Uniwersytetu III Wieku[2]. Często jednak chęci nie przekładają się na decyzje. Kobietom potrzeba wsparcia, a nic tak nie inspiruje do działania, jak przykład innych kobiet, które odważyły się sięgnąć po więcej. I to właśnie na emeryturze!

 

Na pierwszym z cyklu kobiecych spotkań „Odważ się na zmiany” w roli mentorek pojawią się: DJ Wika, czyli najstarsza w Polsce DJ-ka, która od kilku lat skutecznie rozkręca imprezy międzypokoleniowe, łamiąc stereotypy dotyczące wizerunku seniora oraz „Mądra Babcia”, która prowadzi bloga o takim tytule, dzieląc się z czytelnikami pasją do rękodzielnictwa, gotowania i poezji.

 

Ciekawi goście, niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i inspiracji w wyjątkowym kobiecym gronie, poczęstunek i potańcówka – oto program spotkania. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

 

Data: 12 grudnia (czwartek), godz. 16:00

Miejsce: Wyższa Szkoła Humanitas, ul. Kilińskiego 43, Sosnowiec

 

O Promedica24

 

Grupa Promedica24 jest liderem opieki domowej w Europie. Od 14 lat świadczy usługi na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Firma jest profesjonalną alternatywą dla domów opieki, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług opiekuńczych. Promedica24 jest certyfikowaną firmą w zakresie rekrutacji opiekunek osób starszych oraz zarządzania jakością w opiece nad osobami niesamodzielnymi.

 

Dzięki zapewnianiu legalnej formy współpracy i organizacji pobytu za granicą ponad 37 tysięcy opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć współprace z Promedica24. Grupa może pochwalić się współpracą z setkami partnerów na kilku rynkach w Europie. To co wyróżnia firmę to doświadczenie, elastyczność, profesjonalizm i ogromna wrażliwość na potrzeby klientów. Misją Promedica24 jest opieka na najwyższym poziome, dlatego dokładane są wszelkie starania, aby rekrutować i podnosić kwalifikacje kadry opiekuńczej.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.promedica24.com.pl[1] IQS „Rynek pracy i usług opiekuńczych w nowej rzeczywistości demograficznej w Europie. Raport z badania opinii kobiet” 2019

[2] Ibidem.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Ewa, 2019-12-27 10:35:57

    Byłam, bardzo fajne spotkanie. Z promedica współpracuję od jakiegoś roku, nie mogę złego słowa powiedzieć na te agencje


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl