Psi Patrol w Atrium Plejada


2023-11-27
Psi Patrol w Atrium Plejada Spotkaj się z bohaterami bajki i weź udział w konkursach!

Psi Patrol powraca! Z okazji Mikołajek, w sobotę 2 grudnia Atrium Plejada zaprasza najmłodszych na niezwykłą przygodę tropem sympatycznych, czworonożnych bohaterów! W bytomskiej galerii na małych łowców przygód i fanów serialu animowanego „Psi Patrol” czekają specjalne rozgrywki. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Atrakcje odbywać się będą w godzinach 11.00-19.00, dlatego zbierajcie siły na dobrą zabawę!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPrzeczytaj również:

 

Z okazji ekranizacji nowych przygód dzielnych piesków, tuż przed Mikołajkami Atrium Plejada zaprasza najmłodszych wspólnie z filmowymi bohaterami do udziału w ekscytujących misjach. Dzielna brygada szczeniaków umili dzieciom czas podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w strefach tematycznych, nawiązujących do losów sympatycznych czworonogów filmu „Psi Patrol. Wielki Film”.

 

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwanie. W strefach zabaw na dzieci czekają specjalne zadania. Na  stanowisku policyjnym będą pomagać Chase’owi w zbieraniu odcisków palców i szukaniu śladów pod lupą, zaś w strefie budowy – wspólnie z Rubble’em, zbudują najwyższą wieżę z klocków, a jej wysokość zmierzą, używając specjalnej miary.

 

Na wiernych fanów czworonożnych bohaterów w Adventure Bay czeka ekipa Psiego Patrolu wraz z zadaniem do wykonania, polegającym na przyporządkowaniu imion słynnym pieskom. Dla małych, żądnych przygód gości zaplanowano także strefę Tańcz ze Skye!, w której wspólnie z bohaterami serialu nauczą się nowych kroków tanecznych. Dostępne będzie również stanowisko do gry interaktywnej, ułatwiającej naukę najważniejszych numerów ratunkowych. Natomiast w ekostrefie dzieci dowiedzą się od Rocky’ego m.in., jak segregować odpady. Z kolei w  zaaranżowanej strefie foto chętni będą mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia w wozie strażackim Marshalla.

 

Ale to nie koniec atrakcji. Przez cały dzień wydarzeniu towarzyszyć będą także liczne atrakcje odbywające się na placu animacyjnym. Uczestnicy zachęcani do zabawy przez konferansjera, będą mogli wziąć udział w różnych grach, konkursach wiedzy i zadaniach sprawnościowych, a także w pogadankach na temat nadchodzących świąt. Nie zabraknie wspaniałych upominków. Do dyspozycji małych gości będzie także stanowisko plastyczne, na którym będą mogli wykazać się inwencją twórczą i zdolnościami manualnymi, wykonując obrazek pt.“ Moje wymarzone święta z Psim Patrolem“. Sobotnią zabawę podkręcą dmuchane zwierzaki wykonane przez animatorów w  Balonowym Zoo.

 

Tego dnia na profilu Fb galerii https://www.facebook.com/AtriumPlejada odbywać się będzie także konkurs dla uczestników wydarzenia. Warunkiem udziału w nim jest zamieszczenie pod postem konkursowym fotki przedstawiającej super zabawę podczas sobotniego spotkania. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. Spośród nadesłanych zdjęć, aż 6 autorów najbardziej szalonych i kreatywnych fotografii otrzyma niesamowite zabawki z Psiego Patrolu!

 

Ekipa Psiego Patrolu odwiedzi Atrium Plejada 2 grudnia, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w kilku miejscach na terenie galerii. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów na stronie www.atrium-plejada.pl oraz na profilu Fb https://www.facebook.com/AtriumPlejada.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl