Produkty na komary i kleszcze w salonikach Kolportera


2020-06-10
Już od maja klienci mogą kupić w salonikach Kolportera bransoletki przeciwko komarom i kleszczom, a także specjalne naklejki odstraszające kleszcze.

Wprawdzie z powodu pandemii znacznie ograniczmy w tym roku wyjazdy nad morze czy jeziora, ale wielu z nas z pewnością wybierze się do lasu, parku czy na działkę, gdzie życie będą nam uprzykrzać komary i kleszcze. Zresztą w miastach też można się zetknąć z tymi owadami.

 

W ofercie saloników Kolportera od mają br. są dostępne dwa rodzaje bransoletek: przeciwko komarom i przeciwko kleszczom. Są to wysoko i długotrwale skuteczne środki odstraszające, jedne i drugie działają do 350 godzin.

 

Klienci saloników mogą też kupić naklejki odstraszające kleszcze (6 sztuk w opakowaniu). Można je nakleić na buty, ubranie, plecak czy wózek dziecięcy, a ich czas działania wynosi 72 godziny.   

 

Producentem bransoletek i naklejek jest firma Trixline  Polska, która specjalizuje się m.in. w produkcji repelentów, czyli produktów przeznaczonych do ochrony dla ludzi przed owadami, takimi jak komary czy kleszcze, w formie elastycznych bransoletek oraz uniwersalnych naklejek. Produkty składają się w 100% z naturalnych składników nie zawierają chemicznych środków owadobójczych i są hipoalergiczne.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl