Poznaj tajemnice lasu z Empikiem


2019-10-03
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 3 do 10 lat (starsze i młodsze rodzeństwo jest również mile widziane) na dwugodzinną wyprawę do lasu murckowskiego. Wyprawa odbędzie się 6 października o godzinie 10.00.Będziemy wspólnie poszukiwać śladów obecności zwierząt, które były w lesie przed nami – legowisk sarny, buchtowisk dzików, drzew rozkutych przez dzięcioły, jadłodajni wiewiórek i wielu innych. Ale będziemy również szukać i obserwować zwierzęta – owady i pająki mieszkające na korze drzew, pod liśćmi, w rozkładającym się drewnie. Poczujemy, jak pachnie żywica, mech czy czarny bez. Kto wie, jak jeszcze czeka nas przygoda? Będziemy spacerować po lesie Murckowskim.
Co mogę zrobić dla planety #1. Wyprawa do lasu z Pracownią Edukacji Żywej. Miejscem zbiórki będzie parking leśny przy ul. Pawła Kołodzieja 8 (nieopodal stacji benzynowej). Organizatorem wyprawy jest Empik.

Spotkamy się w kameralnym gronie 10 rodzin.

Wyprawę poprowadzą Maja Głowacka i Bogdan Ogrodnik z Pracowni Edukacji Żywej. Obowiązują zapisy przez stronę Goingapp.pl lub aplikację Going.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl