Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife firmy Hoya – najwyższy komfort widzenia


Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife firmy Hoya –  najwyższy komfort widzenia
2018-04-05
Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych. Od ponad 75 lat eksperci japońskiego koncernu opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania i produkty optyczne m.in. soczewki okularowe opierające się na zaawansowanych technologicznie materiałach,

 

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych. Od ponad 75 lat eksperci japońskiego koncernu opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania i produkty optyczne m.in. soczewki okularowe opierające się na zaawansowanych technologicznie materiałach, konstrukcjach i uszlachetnieniach.   

Powłoka antyrefleksyjna to jedno z niezwykle ważnych uszlachetnień soczewek okularowych gwarantujących użytkownikom okularów najwyższy komfort widzenia. Jej podstawowym zadaniem jest eliminacja refleksów świetlnych z powierzchni soczewek. Powłoka antyrefleksyjna zwiększa ilość światła przechodzącego przez soczewkę, poprawia kontrast i komfort widzenia oraz chroni oczy. Wpływa również na estetykę i elegancki wygląd samych okularów.

Na szczególną uwagę zasługuje powłoka antyrefleksyjna Hoya Hi-Vision LongLife. Powłoka ta, w wyniku badania przez niezależne laboratorium testowe NSL Analytical ESWT, została uznana za najbardziej wytrzymałą powłokę antyrefleksyjną na świecie.
Hi-Vision LongLife charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zarysowania, dzięki czemu chroni powierzchnię soczewek przed uszkodzeniem i zmniejsza ryzyko powstawania rys. Posiada też właściwości antystatyczne, które zabezpieczają soczewki przed przyciąganiem kurzu do ich powierzchni, a także właściwości hydrofobowe i oleofobowe. Zapobiegają one osadzaniu się wody na powierzchni soczewek oraz ułatwiają usuwanie brudu i tłuszczu z ich powierzchni.

Dzięki zaawansowanej technologii i swoim właściwościom powłoka Hoya Hi-Vision LongLife gwarantuje wyraźniejsze i bardziej naturalne widzenie w każdym świetle. Ułatwia codzienną pielęgnację soczewek i zwiększa ich żywotność.  Najwyższą jakość produktu oraz jego wyjątkową wytrzymałość potwierdza trzyletnia gwarancja producenta.

               

Firma: Hoya Lens Polska

 

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl