Port Łódź zaprasza na akcję rabatową


2018-03-06
Każdy 13 - ty dzień miesiąca to w Porcie Łódź szczęśliwa data. Tego bowiem dnia Centrum we współpracy z najemcami, organizuje dla Klientów comiesięczną akcję z licznymi promocjami i rabatami.

Każdy 13 - ty dzień miesiąca to w Porcie Łódź szczęśliwa data. Tego bowiem dnia Centrum we współpracy z najemcami, organizuje dla Klientów comiesięczną akcję z licznymi promocjami i rabatami. W sklepach króluje już wiosenna kolekcja modowa, zatem warto uzupełnić swoją garderobę o nowe ubrania na nadchodzący sezon. Podczas „Szczęśliwej 13-tki” odzież i buty w wybranych sklepach Portu Łódź będzie można kupić w zdecydowanie niższych cenach.

Jak odmienić się na wiosnę i zarazem zrobić to „z głową”? Port Łódź zaprasza na akcję rabatową - „Szczęśliwa 13-tka”. Wtedy to upatrzone ubrania i akcesoria z najnowszych kolekcji modowych będzie można kupić o wiele taniej ponieważ sklepy, biorące udział w akcji, przygotowały promocje sięgające nawet 60% ceny. Pawo na 13 marca proponuje Klientom obniżkę w wysokości 60% na odzież oraz 30% na buty. Nawet o połowę taniej zakupy zrobimy w sklepie Wittchen, który o 50% obniży ceny na rękawiczki, a o 20% na torby skórzane. Podczas „Szczęśliwej 13-tki” warto odwiedzić też Wólczankę oraz Wojasa. W Wólczance nową kolekcję modową będzie można kupić z 30% rabatem, natomiast za zakupy dokonane w sklepie Wojas zapłacimy 20% taniej. Na zbliżającą się wiosnę przyjemnie będzie uzupełnić również naszą półkę z kosmetykami o piękne, lekkie zapachy. Port Łódź zaprasza do Yves Rocher, który oferuje 50% rabatu na dowolny kosmetyk przy zakupie dwóch żeli z serii „Plaisirs Nature”.

Nadchodząca niedługo wiosna to też okazja do tego by rozpocząć w naszych domach porządki. Warto skorzystać z promocji przygotowanej przez Pralnię Panda, 13 marca 30% taniej zapłacimy za pranie firanek, zasłon, koców i narzut. IKEA z kolei na marcową „Szczęśliwą 13-tkę” przygotowała promocje w wysokości 15% na komplet naczyń z serii Oumbarlig. Po dokonanych zakupach można wstąpić do IKEA Cafe na deser w postaci owocowej galaretki z bitą śmietaną. Najlepiej zabrać ze sobą kogoś do towarzystwa bowiem przy zakupie tego deseru 13 marca, drugą porcję dostaniemy gratis!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl