Port Łódź Junior – nowe atrakcje na nowy rok!


Port Łódź Junior – nowe atrakcje na nowy rok!
2019-01-10
Port Łódź z początkiem nowego roku zaplanował dla dzieci mnóstwo nowych zabaw i warsztatów. W sali zabaw Centrum, czyli popularnym „Juniorze”, każde dziecko z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne i odbywają się pod okiem profesjonalnych animatorek. Jakie zimowe niespodzianki Port Łódź przygotował na nadchodzące dni dla najmłodszych?

 Hu! hu! ha! Nasza zima zła!

Zgodnie ze słowami kultowej piosenki dla maluchów, w Port Łódź Junior zimy się nie boimy! Przez najbliższe dni, do soboty 12 stycznia sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat do wspólnej zimowej zabawy. Będzie bardzo wesoło! Dzieci wezmą udział w wielkiej bitwie na pluszowe śnieżki, a na zajęciach plastycznych pod okiem animatorek wykonają mroźną ozdobę do swojego pokoju. „Junior” będzie czynny do piątku 11 stycznia w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w sobotę, 12 stycznia w godzinach 10:00 – 20:00.

Zimowa Olimpiada

Ruch to zdrowie! Port Łódź wie o tym bardzo dobrze i zachęca maluchy do sportu także w zimowym okresie, dlatego przygotował dla najmłodszych coś specjalnego! Od 14 do 19 stycznia w Port Łódź Junior odbędzie się zimowa Olimpiada. Na dzieci czekać będą liczne zabawy i atrakcje oczywiście w sportowym klimacie, m. in. bieg w tzw. „małpim gaju” zlokalizowanym na terenie sali zabaw, konkurs w rzucie do celu, wyścigi czy rozmaite zawody w wielu wesołych i nietypowych konkurencjach. Mali sportowcy, którzy wezmą udział w Olimpiadzie Port Łódź Junior, otrzymają nagrody w postaci medali. Do zawodów „Junior” zaprasza maluchy w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku (14 – 18 stycznia) oraz od godziny 10:00 do 20:00 w sobotę 19 stycznia.  


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl