POMYSŁY NA WŁOSY PODCZAS KWARANTANNY


2020-05-13
Dłuższe siedzenie w domu, to świetna okazja, żeby zadbać nie tylko o swoją cerę, ale i włosy. Można je zapuścić, przetestować różne fryzury, spróbować ściąć samodzielnie, nauczyć się pleść warkocze czy sprawdzić się z nowym kolorem.
Zaletą tego jest fakt, że wszystkie te eksperymenty z konieczności musimy przeprowadzić w domowym zaciszu i nawet, jeśli coś pójdzie nie tak, włosy zdążą wrócić do normy, zanim znowu pokażemy się światu. 

Zacznij od warkoczy! Masz tyle opcji do wyboru – dobierany, kłos, korona... Nie przejmuj się, jeżeli na początku nie będzie Ci wychodzić, masz teraz czas na to, żeby poćwiczyć i się nauczyć! Jeżeli jednak uważasz, że to nie dla Ciebie, zawsze pozostaje doprowadzenie do perfekcji wiązania idealnego luźnego koka, który wygląda, jakbyś w ogóle nie poświęciła mu czasu, a, bądźmy szczerzy, jego ułożenie zazwyczaj trochę zajmuje. 
Jeżeli denerwuje Cię, że na Twojej głowie pojawiły się odrosty, a Ty nie możesz wybrać się do fryzjera, wypróbuj nasz sposób na walkę z nimi – L’Oréal Paris Magic Precision oraz L’Oréal Paris Magic Retouch. W ten sposób zamaskujesz niechciany kolor, zanim otworzą salony. 
Możesz także sprawdzić ile prawdy jest w tym, że im rzadziej myjesz włosy, w tym lepszej kondycji są. W tym celu używaj suchego szamponu L’Oréal Paris Magic Shampoo w dni, kiedy dajesz głowie odpocząć od mycia. 
Jeżeli czujesz się wyjątkowo odważna, warto w tym czasie wypróbować nowy kolor! Sięgnij po farby do włosów: Olia lub Color Naturals od Garnier albo Excellance lub Preferance od L’Oréal Paris.
Jeżeli nie chcesz eksperymentować ze swoimi włosami, ale marzy Ci się, aby były dłuższe, sięgnij po gamę L’Oréal Paris Dream Long, która wspiera zapuszczanie włosów i odbudowuje zniszczone końce. 
Pozostając w temacie pielęgnacji włosów, możesz także wspomóc je z gamą Garnier Papaya Hair Food lub, w przypadku wyjątkowo zniszczonych włosów, Garnier Fructis Goodbye Damage 10w1. Pamiętaj także, żeby na końcówki stosować olejek Garnier Botanic Therapy, który chroni i zapobiega ich rozdwajaniu się. 
Jeżeli Twoje włosy są w kolorze blond, nie zapomnij również o stosowaniu gamy Purple od L’Oréal Paris, dzięki której pozbędziesz się żółtych refleksów i zachowasz chłodny ton. 

SPRAWDŹ: L’ORÈAL PARIS PURPLE SHAMPOO – SZAMPON DO WŁOSÓW; L’ORÈAL PARIS DREAM LONG – GAMA DO WŁOSÓW (MAKSA, KREM, ODŻYWKA, SZAMPON); L’ORÈAL PARIS MAGIC RETOUCH – TUSZ DO SIWYCH WŁOSÓW; L’ORÈAL PARIS EXCELLANCE – FARBA DO WŁOSÓW; L’ORÈAL PARIS PREFFERANCE – FARBA DO WŁOSÓW; L’ORÈAL PARIS MAGIC SHAMPOO – SUCHY SZAMPON; GARNIER MILK MASKA – ODŻYWKA; GARNIER PAPAYA HAIR FOOD – GAMA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW (SZAMPON+ODŻYWKA); GARNIER BOTANIC THERAPY – OLEJEK DO WŁOSÓW; GARNIER OLIA – FARBA DO WŁOSÓW; GARNIER COLOR NATURALS – FARBA DO WŁOSÓW; GARNIER GOODBYE DAMAGE 10W1 – KREM DO WŁOSÓW.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redaktor.k

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl