POMYSŁ NA FERIE: BEZPŁATNA WROTKARNIA W BONARCE


POMYSŁ NA FERIE: BEZPŁATNA WROTKARNIA W BONARCE
2019-01-09
Z początkiem ferii zimowych (14 stycznia) powstanie w Bonarce mobilna wrotkarnia. Dzieci, ale również dorośli będą mogli z niej korzystać do woli aż do 20 stycznia w godz. od 10:00 do 21:00.

Wrotkarska pasja nadjeżdża do Bonarki. W ciągu tygodnia (14-20 stycznia) wszyscy klienci centrum bez względu na wiek będą mogli spróbować swoich sił na czterech kółkach na terenie mobilnej wrotkarni. Brak odpowiedniego sprzętu nie będzie problemem. Wrotki, kaski i ochraniacze będzie można bezpłatnie wypożyczyć w przygotowanym do tego punkcie. Na wrotkarni będzie można również korzystać z własnego sprzętu do jazdy - wrotek i rolek.

Na terenie wrotkarni dla osób początkujących zostanie przygotowane odrębne stanowisko ze specjalną wykładziną. Będą mogli oni tam pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora bezpiecznie stawiać swoje pierwsze kroki na wrotkach.

Bardziej zaawansowani uczestnicy wrotkarskiej zabawy będą mogli uczestniczyć w licznych warsztatach m.in. ze slalomu na wrotkach i przejazdu pod tyczką. W planach jest również organizacja zawodów drużynowych, podczas których ważne będą nie tylko indywidualnie umiejętności wrotkarzy, ale również dobra organizacja pracy zespołowej.

Pierwszego dnia zabawy w godzinach od 10:00 do 16:00 będzie przeprowadzony casting dla dzieci do klipu promującego wrotkarnie. Stworzony materiał zostanie opublikowany w mediach społecznościowych centrum oraz na jego stronie internetowej. Nagranie rozpocznie się o godz. 19:00. Udział w klipie będzie idealną okazją do zabawy przed obiektywem, a stworzony materiał - świetną pamiątką z ferii zimowych.

Mobilna wrotkarnia będzie się znajdowała w Bonarce, na placu z fontanną. Wstęp na obiekt będzie bezpłatny.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl