Pomaganie jest piękne! Dołącz do akcji „Nakarm koty z COTE!” i dziel się dobrem


Pomaganie jest piękne!  Dołącz do akcji „Nakarm koty z COTE!” i dziel się dobrem
2022-01-18
Pomaganie jest piękne! Dołącz do akcji „Nakarm koty z COTE!” i dziel się dobrem

Wiele osób zastanawia się jak może pomóc bezdomnym zwierzętom. Z pozoru może się wydawać, że jednostka może zrobić niewiele. Nic bardziej mylnego - każdy z nas ma duży wpływ na ich los. Wystarczy niewielki gest, a możesz pomóc bezdomnym kotom i przekazać karmę dla Schronisk i Fundacji… nawet nie wychodząc z domu!

Bezdomność kotów to w Polsce duży problem, który niestety nie znika. Trafiają one na ulicę z różnych przyczyn, często ze względu na to, że ktoś je porzucił czy niedostatecznie zadbał o ich bezpieczeństwo. Dlatego też edukacja odgrywa ogromną rolę. Przed nami jeszcze spora lekcja
do odrobienia w kwestii kastracji i sterylizacji, a także czipowania zwierząt.  

Co zrobić, aby bezdomnym kotom żyło się lepiej?

Uczyć się o kotach i ich potrzebach, rozumieć i wspierać. I przede wszystkim nie przeszkadzać.
Koty żyjące w miastach potrzebują też zorganizowanej pomocy (miasta, karmicieli, mieszkańców),
a jeśli nie jest ona możliwa nie powinniśmy im przeszkadzać. Sposobów pomocy np. stowarzyszeniom i schroniskom mających pod opieką koty jest wiele- możemy to robić nawet za pomocą Internetu, bez potrzeby wychodzenia z domu. Istnieją liczne akcje, które od lat wspierają instytucje zajmujące się bezdomnymi kotami. Jedną z nich jest Nakarm Koty z Cote, które od ponad 8 lat przekazuje im realne wsparcie.

„Naprawdę nie trzeba wiele wysiłku, by pomóc… aby wesprzeć akcjęNakarm koty z COTE”  wystarczy kupić wino Cote (od każdej sprzedanej butelki, przekazujemy 10 groszy na karmę dla kotów), oddać głos w aplikacji na wybraną Fundację czy Schronisko, albo chociaż udostępnić informacje o tej inicjatywie, by zwiększyć grono osób mogących się zaangażować. To niezwykle proste… robiąc dobry uczynek możemy być pewni, że dobro wróci do nas ze zdwojoną siłą.” – podkreśla Monika Sławkowska Marketing Manager Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o.

Do 28 lutego możemy oddawać głosy, które zdecydują o tym ile karmy trafi do danej instytucji.
Taki prosty gest, ale dla kotów i Schronisk czy Fundacji to olbrzymie realne wsparcie oraz szansa na przetrwanie kolejnej, ciężkiej zimy. Pomóżmy pobić zeszłoroczny rekord - ponad 6 ton karmy dla naszych czteronożnych przyjaciół.

PARTNERAMI „Nakarm koty z Cote 9” są: Husse, Cat Expert, WP.PL, Światzwierzat.pl oraz portal Trzykoty.com.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl