Piłkarskie emocje dla najmłodszych


2018-06-06
Wielkie święto piłki nożnej – Mundial 2018, śledzić będziemy na żywo w jednej z największych Stref Kibica w Łodzi i regionie – na Patio Portu Łódź.

Dodatkowo, łódzkie Centrum przygotowało także niezwykłą atrakcję dla małych kibiców piłki nożnej.  W Atrium, obok sklepu IKEA, w czasie Mistrzostw funkcjonować będzie Strefa Małego Piłkarza. 

Przeczytaj również:

Port Łódź z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zaprasza małych kibiców do specjalnej strefy z grami w sportowym klimacie. Od 14 czerwca do 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) w Atrium, obok sklepu IKEA, w godzinach 10:00 – 20:00 działać będzie Strefa Małego Piłkarza. Najmłodsi będą mogli zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli. W Strefie dedykowanej dzieciom, przez cały czas obecne będą hostessy, które poprowadzą i skoordynują grę małych piłkarzy. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Przypomnijmy, że także na Patio, w Strefie Kibica, podczas meczów z udziałem Reprezentacji Polski (19, 24 i 28 czerwca) zaplanowane zostały dodatkowe atrakcje dla dzieci, m. in. animacje i zabawy prowadzone przez wykwalifikowane animatorki. Dorośli kibice będą mogli obejrzeć mecz, podczas gdy ich pociechy zajęte będą zabawą z rówieśnikami. 

- STREFA KIBICA -

W Porcie Łódź będzie można obejrzeć na żywo wszystkie mecze tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Strefa Kibica zostanie zorganizowana w najbardziej urokliwym miejscu Centrum - na Patio i funkcjonować będzie od 14 czerwca do 15 lipca. Mecze obejrzymy także w Strefie Restauracyjnej Centrum, w której z myślą o kibicach umiejscowione zostaną trzy duże telewizory. W Strefie Kibica na Patio pojawi się sztuczna murawa, będą wygodne miękkie fotele oraz punkt, gdzie będzie można kupić napoje.

  Podczas meczów Polaków na Patio pojawi się gość specjalny - znany i lubiany Irek Bieleninik, który z pewnością rozgrzeje atmosferę do czerwoności! Ze Strefy Kibica na żywo nadawać będzie terenowe studio Radia Łódź. Na Patio funkcjonować będzie punkt, gdzie wszyscy kibice będą mogli pomalować twarze w narodowe barwy Polski, odbędą się też konkursy z nagrodami.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl