Odnajdź moc, którą masz w sobie - warsztaty dla mam z osobistą stylistką w Serenadzie


Odnajdź moc, którą masz w sobie - warsztaty dla mam z osobistą stylistką w Serenadzie
2019-01-23
Już 28 stycznia w Centrum Serenada odbędą się warsztaty pod hasłem Moc pozytywnego myślenia, pierwsze z cyklu klubu MAM MOC. Poprowadzi je osobista stylistka Monika Jurczyk, znana również jako OSA. Nie zabraknie kobiecej solidarności, motywacji i pracy nad samoakceptacją. Startujemy już o 18.00.

Warsztaty klubu MAM MOC to spotkania z wyjątkowymi osobami, które inspirują i wskazują uczestnikom kierunki rozwoju. Podczas kilku najbliższych spotkań poprowadzi je Monika Jurczyk - kreatorka stylu oraz autorka dwóch książek i bloga personalstylist.pl - znana jako OSA Osobista Stylistka. Pomaga odnaleźć styl, doradza i motywuje. Jak sama mówi: Wierzę, że ubranie to narzędzie do głębszych zmian w życiu.

Pierwsze warsztaty w Centrum Serenada to dwie godziny wypełnione dobrą energią, kobiecym wsparciem, rozmowami o ciele oraz ćwiczeniami, które wzmacniają pewność siebie. Wszystko po to, aby odnaleźć moc, która drzemie w każdej z mam. Podczas spotkania, Monika Jurczyk zdradzi swoje sposoby na to, by codziennie czuć się piękną, zaprezentuje metody pomagające polubić swoje ciało i poprowadzi ćwiczenia z samoakceptacji.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do przyszłych i aktualnych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w Punkcie Informacyjnym Centrum Serenada.

Wstęp na warsztaty z osobistą stylistką jest wolny, można się na nie zapisać pod numerem telefonu: 696 557 819. Ilość miejsc jest ograniczona.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl