Nowoczesny zabieg rewitalizacji pochwy – w trosce o komfort każdej kobiety


Nowoczesny zabieg rewitalizacji pochwy – w trosce o komfort każdej kobiety
2018-05-12
Z biegiem czasu ciało każdej kobiety zmienia się i nie funkcjonuje już tak, jak jeszcze kilka lat wcześniej. Zmiany te widoczne są nie tylko na twarzy czy dłoniach, ale także w miejscach intymnych, o których rzadko ma się odwagę mówić.

A tymczasem, ginekologia estetyczna nie zapomina o pragnieniu kobiet o byciu piękną i pewną siebie i poszerza swoją ofertę o kolejne zabiegi. Jednym z nich jest rewitalizacja pochwy, która pozwala odzyskać radość z życia seksualnego oraz poprawić ogólny komfort życia.Kiedy warto wykonać rewitalizację pochwy, a kiedy należy poczekać?

Jak w przypadku każdego, nawet nieinwazyjnego zabiegu, tak samo i w kwestii rewitalizacji pochwy istnieją czynniki, które są wskazaniami do wykonania tego typu działań. Są wśród nich m. in.

 • ból okolic miejsc intymnych

 • problemy z nawilżeniem pochwy

 • wiotka i sucha skóra

 • niezadowolenie z życia seksualnego

 • wysiłkowe nietrzymanie moczu

Dolegliwości te dotykają głównie kobiety w wieku menopauzalnym oraz te, które wielokrotnie rodziły w sposób naturalny. Nie znaczy to jednak, że nie ma żadnego sposobu, aby zmienić te, w wielu przypadkach uciążliwe i niekomfortowe odczucia. Wystarczą chęci do zmiany i wiedza na temat swojego ciała. Ta też jest niezbędna w celu określenia przeciwwskazań do zabiegu. Nie ma ich wiele, choć należą do nich przede wszystkim:

 • ciąża

 • miesiączka

 • infekcja intymna

 • stosowanie leków wrażliwych na promieniowanie

 • nieprawidłowe wyniki cytologii

 • choroba nowotworowa


W powyższych przypadkach specjalista zajmujący się ginekologią estetyczną zaleci wstrzymanie się od wykonania rewitalizacji pochwy. Ma to na celu dobro pacjentki oraz troskę o jej zdrowie. Aby ponownie podjąć działania zmierzające do zabiegu, niezbędne będzie wykonanie kolejnych badań oraz konsultacja z ginekologiem i pracownikiem wybranego gabinetu medycyny estetycznej.Rewitalizacja pochwy odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnych kobiet

W dzisiejszych czasach zadowolenie z siebie i swojego ciała oraz doskonałe samopoczucie to ogromna wartość, niezależnie od wieku. Właśnie dlatego mamy coraz większe wymagania związane zarówno z ciałem, jak i z psychiką. Kolejne firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej świadomych odbiorców i opracowują dla nich zabiegi, które bez ingerencji skalpela poprawiają komfort codziennego życia. Jest wśród nich także rewitalizacja pochwy (czytaj więcej na https://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/rewitalizacja-pochwy/) dedykowana dorosłym kobietom, która polega na delikatnym obkurczaniu ścian pochwy, pobudza produkcję kolagenu oraz długotrwale nawilża kobiece miejsca intymne. Zabieg ten pomaga także zniwelować tzw. wysiłkowe nietrzymanie moczu spowodowane rozluźnieniem struktury ścian pochwy. Za jego sprawą kobiety ponownie zaczynają odczuwać satysfakcję ze współżycia. Rosnąca popularność tej gałęzi medycyny estetycznej pokazuje także, że panie pragną być zadowolone ze wszystkich aspektów życia i jeśli jest taka możliwość, coraz częściej decydują się na działania, mogące przynieść pozytywne rezultaty.

Wysoka jakość życia i komfort psychiczny to dwie ważne dla każdej kobiety sprawy, nad którymi pracuje ona na co dzień, niezależnie od swojego wieku. I choć po porodach czy w okresie menopauzy kobiece ciało funkcjonuje nieco inaczej niż jeszcze kilka lat wcześniej, to jednak, mimo tych zmian, w wieku dojrzałym, również potrzebuje ona zrobić coś tylko i wyłącznie dla swojego ciała i samopoczucia. Warto zatem przełamać wstyd i pokonać nałożone przez nas same ograniczenia, aby znów poczuć się wyjątkowo!

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl