Niech zaskoczy Cię nowa odsłona MAGGI w limitowanej edycji!


Niech zaskoczy Cię nowa odsłona MAGGI w limitowanej edycji!
2017-09-25
Niech zaskoczy Cię nowa odsłona MAGGI w limitowanej edycji!

Kto z nas nie zna MAGGI?! Możliwości wykorzystania jej w kuchni jest mnóstwo! MAGGI po raz kolejny zachęca do odkrywania nowych zastosowań przyprawy, wraz z limitowaną edycją buteleczek z 3 wyjątkowymi etykietami! Odkryj je wszystkie już dziś i zainspiruj się iście kulinarnie!

*  Przyprawa w płynie MAGGI – na polskich stołach gości od wielu lat. Doskonale podkreśla i dopełnia smak zup i innych potraw. Można dodawać ją zarówno do dań mięsnych, ryb, sosów, a nawet sałatek. Możliwości wykorzystania ją w codziennym gotowaniu jest mnóstwo. 

*Sugerowana cena detaliczna produktu: 200 g - ok. 2,19 zł

 

Zaskocz się pozytywnie i sprawdź, że Maggi to produkt, który warto mieć w swojej kuchni!

 

Przyprawa w płynie MAGGI ma wiele zastosowań – pomaga podkreślić wyjątkowy smak przygotowywanych dań. Idealnie sprawdzi się przy realizacji wszystkich pysznych, kulinarnych pomysłów. Aby przybliżyć konsumentom markę MAGGI i zainspirować ich różnorodnością jej zastosowań, powstała limitowana edycja buteleczek z 3 różnymi etykietami.

 

Mm! Ooo! Aha!

Najnowsze etykiety inspirują i zachęcają do odkrywania nowych pomysłów w kuchni i wykorzystania walorów przyprawy! Oryginalny, limitowany design wzmacnia nowoczesny wizerunek marki, a etykiety są spójne z lekkim i zadziornym charakterem komunikacji, która pozytywnie angażuje konsumenta. MAGGI w trzech wyjątkowych odsłonach dostępna jest w sprzedaży od 4 września do wyczerpania zapasów.

Po inspiracje na wyjątkowe potrawy z wykorzystaniem Przyprawy w płynie MAGGI zapraszamy na www.winiary.pl

 

Nadesłał:

IP1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl