Mundial 2018 - Port Łódź zaprasza na Finał Mistrzostw!


Mundial 2018 - Port Łódź zaprasza na Finał Mistrzostw!
2018-07-17
Piłkarskie emocje sięgają zenitu! Przed nami półfinały i finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Do wspólnego oglądania meczów Port Łódź zaprasza na Patio, do Strefy Kibica.

Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się półfinałowy mecz, w którym zmierzą się ze sobą drużyny Francji i Belgii. Natomiast w środę, 11 lipca, także o godzinie 20:00 mecz rozegrają reprezentacje Anglii i Chorwacji. W najbliższy weekend poznamy z kolei zwycięzców Mundialu 2018. W sobotę 14 lipca o godzinie 16:00 odbędzie się mecz o trzecie miejsce, natomiast w niedzielę 15 lipca o godzinie 17:00 – mecz finałowy.

Przeczytaj również:

W Strefie Kibica, na Patio Portu Łódź mecze oglądać można na dużym telebimie (24 mkw.), jest też sztuczna trawa oraz wygodne pufy. Aby skorzystać z oferty gastronomicznej, wystarczy udać się do Strefy Restauracyjnej, do której wejść można prosto z Patio. Z myślą o kibicach, także Food Court wyposażony został w trzy telewizory, na których emitowane są na żywo rozgrywki Mistrzostw. 

Ten tydzień to też ostatnia szansa by wziąć udział w zabawie zorganizowanej przez Port Łódź i wygrać szalik kibica. Na terenie Centrum, w Atrium (obok sklepu IKEA) znajduje się bramka, do której trzeba strzelić gola. Każdy, kto trafi wygrywa szalik w biało – czerwone barwy. Aby wziąć udział w zabawie należy dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł. Gole z gwarantowanymi nagrodami strzelać można już tylko do 14 lipca.

W Atrium, do 14 lipca, w godzinach 10:00 – 20:00 działa Strefa Małego Piłkarza, w której dzieci mogą zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation oraz zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli. Atrakcje dla maluchów są bezpłatne.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl