Mix na szóstkę - nowy smakołyk dla uczniów


Mix na szóstkę - nowy smakołyk dla uczniów
2017-08-31
Mixit.pl na początek roku szkolnego wprowadza nową mieszankę musli „Mix na szóstkę” oraz obniża koszt dostaw. W ofercie firmy, która specjalizuje się w musli i kaszach na życzenie pojawia się też nowy bezglutenowy batonik dla każdego - z kawą i nerkowcami.

Mixit.pl, witryna, na której można wymieszać własne musli i kasze lub wybrać gotowe mieszanki i inne smakołyki na koniec wakacji wypuszcza nową mieszankę dedykowaną uczniom. Skład „Mix na szóstkę” został dobrany tak, by dodać energii i wspomóc pracę szarych komórek najmłodszych smakoszy. Mieszanka oparta jest na chrupkach ryżowych, płatkach kukurydzianych, gryczanych i jaglanych oraz zawiera energetyczne składniki, takie jak migdały, prażone migdały (same i oblane białą czekoladą), kuleczki kakaowe, kokos, pestki dyni, amarantus, liofilizowane owoce: kiwi i truskawki. Już wkrótce w ofercie firmy pojawi się także zupełnie nowy, bezglutenowy batonik – Mixitka, z kawą i nerkowcami. 

Przeczytaj również:

– Ponieważ naszym głównym kanałem sprzedaży jest Internet, a ilość zamówień w Polsce stale rośnie, postanowiliśmy też obniżyć koszty dostaw. Do tej pory darmowa dostawa była możliwa po zamówieniu co najmniej sześciu tub lub innych pozycji, teraz będzie ona dostępna dla każdego kto zamówi co najmniej trzy nasze produkty – mówi Martin Wallner, jeden z właścicieli marki Mixit. 

Więcej informacji na temat firmy oraz jej produktów dostępnych jest na stronie mixit.pl.


Nadesłał:

Radek Mikruta

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl