MAKRO partnerem produktowym Małopolskiego Festiwalu Smaku ,,Zjedz na polu"


2016-09-22
Do połowy października 2016 r. mieszkańcy Małopolski będą mieli okazję rozmaskować się w regionalnych produktach i skorzystać z oferty food trucków, które przemierzają całe województwo w ramach Małopolskiego Festiwalu Smaku ,,Zjedz na polu“.
 Partnerem produktowym wydarzenia jest sieć hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska.

W tym roku mieszkańcy Małopolski mają okazję spróbować regionalnych produktów w całkowicie nowej odsłonie. Festiwal, któremu przyświeca hasło: „Zjedz na polu”, odbywa się w formule street foodu, czyli jedzenia serwowanego z samochodów. Goście mogą sprawdzić, jak smakują potrawy nie tylko kuchni małopolskiej, ale i kuchni międzynarodowych, stworzone w oparciu o lokalne produkty, takie jak Taco Papas z bryndzem owczym, czy ceviche z pstrągiem ojcowskim.

Pokazy gotowania i degustacje organizowane w ramach wydarzenia prowadzą znani szefowie kuchni, m.in. Piotr Regucki, Sebastian Schrom, czy Jerzy Poznański. Najwyższej jakości produkty wykorzystane do przyrządzenia potraw pochodzą z oferty sieci hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska, będącej partnerem wydarzenia.

MAKRO Cash & Carry
informacje prasowe MAKRO (press box)


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl