Majonez Kielecki z tytułem Dobra Marka 2020


Majonez Kielecki z tytułem Dobra Marka 2020
2020-12-16
Majonez Kielecki produkowany przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem” otrzymał aż dwie nagrody w ogólnopolskim programie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Wyróżnienia zostały przyznane na podstawie analizy poszczególnych segmentów rynku - badano pozycję rynkową marki, jej siłę, jakość oraz stopień zaufania klientów.

„Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma" to ogólnopolski program promocyjny mający na celu wybór produktów z różnych branż cieszących się największym zaufaniem i renomą. Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej przeprowadziła analizy, które miały na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych marek. Majonez Kielecki produkowany przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem" otrzymał aż dwie nagrody w w/w programie. Pierwszy tytuł jury przyznało w kategorii „Majonezy", co oznacza, że marka jest rozwojowa. Jednocześnie należy do najbardziej rozpoznawalnych na rynku, dzięki czemu uzyskała wyróżnienie specjalne Dobra Polska Marka

„Cieszymy się bardzo, że Majonez Kielecki został tak pozytywnie oceniony w ogólnopolskim programie „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma". Przykładamy szczególną wagę do zachowania tradycyjnej receptury, zapewnienia najwyższej jakości składników i surowców, z których produkowany jest nasz sztandarowy produkt. Dlatego jesteśmy bardzo dumni, że oba prestiżowe wyróżnienia otrzymaliśmy w tym momencie, zwłaszcza że na rok bieżący przypada setna rocznica powstania naszego przedsiębiorstwa."- mówi Zbigniew Mojecki, Zastępca Prezesa ds. Handlowych Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem".


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl