Lista leków jak na dłoni


Lista leków jak na dłoni
2018-03-16
Każdy dostępny na aptecznej półce lek posiada ulotkę, ale jej lektura jest możliwa dopiero po zakupie wybranego specyfiku.

A co powiesz na pomysł samodzielnego przeszukania pełnej bazy leków, tak jakbyś mógł buszować wśród apteków półek, słoiczków i tabletek, w dodatku mając przed oczami każdą ulotkę? Okazuje się, że bez wychodzenia z domu możesz znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz, a w dodatku bez trudu wyszukasz zamienników potrzebnych Ci leków w najlepszych cenach! 

Aktualna wiedza o lekach

Każdy z nas jest bywa pacjentem, szczególnie po długiej zimie łapie nas częściej grypa, przeziębienia i bóle głowy, mięśni, czy stawów. Pewnym problemem jest także niedobór witamin z powodu braku słońca i świeżych owoców. Na rynku jest ogromna liczba leków i suplementów, które mają nam w tych problemach pomóc. Spróbujmy zatem zmierzyć się tematem poszukiwań na podstawie pełnego kompendium wiedzy o lekach!

Index leków to pełna, aktualna baza informacyjna o wszystkich zarejestrowanych w Polsce medykamentach. Znajdziesz w niej nie tylko spis, ale wszelkie potrzebne Ci informacje o stosowaniu, wskazaniach oraz dawkowaniu farmaceutyków. Nawet kiedy masz już w ręku receptę, przed wizytą w aptece warto zajrzeć do rejestru leków i sprawdzić ceny, poznać tańsze zamienniki, ale i możliwe działania niepożądane i interakcje. 

Leki w ciąży

Encyklopedia leków udostępnia również pełną informację na temat tego, które lekarstwa można przyjmować w ciąży i podczas karmienia piersią. Ulotki, które znajdziesz pod adresem https://baza-lekow.com.pl/ powiadamiają o interakcjach z lekami przyjmowanymi przez Cienie na stałe, jak np. przy nadciśnieniu czy cukrzycy! 

Korzystanie z internetowej bazy leków pozwoli Ci po prostu na spokojne rozeznanie wśród dostępnych aktualnie na rynku lekarstw - to ważne również dlatego, że niektóre medykamenty są na receptę i przed wizytą w aptece musisz udać się do lekarza. 

Zamiast szukania ulotek

Część z nas zaraz po zakupie leku pozbywa się opakowania i ulotki. Kiedy masz pod ręką aktualny rejestr leków w kilka kliknięć odnajdziesz sposób dawkowania, wskazania i przeciwwskazania oraz  opinie o posiadanym medykamencie. Na stronie https://baza-lekow.com.pl/ spostrzeżenia o dostępnych lekach piszą sami eksperci. Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów np. o antybiotykach, czy suplementach - dzięki nim zdobędziesz dodatkową wiedzę o właściwościach danego leku. Tę bazę leków polecamy wszystkim z Państwa, którzy wiedzą jak wspaniałą sprawą w walce z każdą chorobą jest pełna, zawsze dostępna i szybka informacja!

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl