Linovit A+E – delikatna troska w pielęgnacji skóry


2017-12-21
Zdrowa, jędrna i piękna skóra wymaga codziennej pielęgnacji. W utrzymaniu dobrej kondycji skóry pomaga witamina A oraz witamina E, nie bez powodu nazywana witaminą młodości. Oba te składniki zawiera dermatologiczny żel do mycia Linovit A+E.

Dbałość o zdrowy wygląd i pielęgnacja skóry od zawsze były dla kobiet ważną kwestią. Już
w starożytnym Rzymie opracowano pierwszą recepturę na krem nawilżający. Robiono go ze stopionego wosku z oliwą, a dla przyjemnego zapachu dodawano płatki róż. Jeszcze na początku XX wieku dla zachowania dobrej kondycji skóry, kobiety gotowe były nacierać się trującym chlorkiem rtęci.

Przeczytaj również:

Na szczęście dziś nie trzeba sięgać po tak radykalne metody, by wyglądać pięknie i zdrowo. Wystarczy do tego codzienna pielęgnacja odpowiednio dobranymi produktami, które zawierają niezbędne substancje i mikroelementy. Takim rozwiązaniem jest dermatologiczny żel do mycia Linovit A+E, przeznaczony do oczyszczania zarówno ciała jak i twarzy (w tym makjażu).

Starannie dobrany skład produktu, sprawia, że działa on kojąco, nawilża i regeneruję skórę. Zapobiega również przedwczesnemu starzeniu się skóry, odżywia ją a także zmniejsza jej wrażliwość na promieniowanie UV. Codzienna troska o skórę twarzy i ciała z żelem Linovit A+E zamienia się w przyjemny rytuał, który zapewni najlepszą opiekę, nawet w najtrudniejszym dla niej zimowym okresie.

Bez względu na porę roku musimy jednak pamiętać, że nasza skóra jest stale wystawiana na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego też powinniśmy przykładać dużą wagę  do codziennej pielęgnacji.  Pomoże nam w tym dermatologiczny żel Linovit A+E, dzięki któremu będziemy długo cieszyć się zdrowym, promiennym wyglądem.

 

Produkt kosmetyczny dostępny tylko w aptekach lub e-sklepie ziololek.pl

 

Nadesłał:

agnieszka.robak

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl