Kropla na wagę złota – polskie krwiodawstwo ze wsparciem MediPakietu


Kropla na wagę złota – polskie krwiodawstwo ze wsparciem MediPakietu
2019-10-03
MediPakiet codziennie dba o zdrowie i życie Polaków, umożliwiając im szybki dostęp do szerokiego grona specjalistów w swoich placówkach. Teraz, aby jeszcze lepiej wypełniać swoją misję, we współpracy z fundacją Krewniacy, firma angażuje się także w działania wspierające krwiodawstwo w Polsce.

Placówki prywatnej opieki medycznej w Polsce oferują usługi na co raz wyższym poziomie. Nowocześni konsumenci, mając do wyboru wiele propozycji, szukają już nie tylko tych, proponujących bogatą ofertę medyczną, ale także takich, za których działaniami stoi coś więcej. Klienci doceniają zaangażowanie firm oraz ich starania na rzecz ważnych społecznie problemów. W ten trend idealnie wpisuje się MediPakiet, wspierając działania na rzecz krwiodawstwa. Firma aktywnie włącza się w ratowanie życie i zdrowia, m.in. dzięki współpracy z fundacją Krewniacy. - Na co dzień spotykamy się z sytuacjami, w których to właśnie krew ratuje życie i zdrowie naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest i będzie ona potrzebna praktycznie zawsze. Co więcej, zapotrzebowanie na nią rośnie wraz z udoskonaleniem sytemu ratownictwa medycznego, rozwojem chirurgii, onkologii czy transplantologii. Właśnie dlatego oferując pacjentom nowoczesny system prywatnej opieki medycznej chcemy także zwiększać ich świadomość na temat krwiodawstwa i pokazywać, jak ważne jest ich zaangażowanie. Oddanie krwi to niewielki gest, który wiele zmienia - mówi Konrad Rogalski, MediPakiet.

Przeczytaj również:

Działania na rzecz krwiodawstwa należą do jednych z najważniejszych projektów realizowanych przez MediPakiet. Więcej informacji na temat podejmowanych aktywności, a także szczegóły oferowanych przez firmę pakietów medycznych, znajduje się stronie oraz w kanałach social media MediPakiet.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro medialne

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl