Kreatywne ferie w Empiku Silesia


2019-02-12
Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Przyjdź do Empiku i spędź twórczo sobotnie przedpołudnie. 16 lutego w godzinach od 11:00 do 16:00 czekamy na amatorów kreatywnych działań.

Tegoroczny program warsztatów jest niezwykle bogaty. Uczestnicy będą mogli wykonać stemple, zakładki, a na sam koniec za pomocą scrapbookingu kolorowe, karnawałowe zaproszenia. Warsztatom kreatywnym będą towarzyszyć również inne atrakcje, takie jak malowanie buziek i kolorowe, balonowe zwierzaki. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych, to także świetny sposób na rozwinięcie swojej pasji.

Przeczytaj również:

 

Stemple i szablony

godz. 11:00-12:30

Samodzielnie wykonane stemple i szablony pozwolą ze zwyczajnych przedmiotów wyczarować coś absolutnie niepowtarzalnego! Weź udział w warsztatach i zostań designerem, stwórz własny artystyczny podpis.

 

Kolorowe zakładki

godz. 12:30 -14:00

 

Czytanie to świetna sprawa. Ale jak zapamiętać, gdzie skończyło się czytać? Wystarczy sięgnąć po zakładkę! Zakładki do książek nie muszą być przypadkowymi świstakami papieru. Z powodzeniem mogą być ich ozdobą. Mogą być np. zrobione z kartonu i ozdobione kredkami i flamastrami, mogą być wykonane z filcu i guzików… Sposobów na wykonanie zakładek do książek jest mnóstwo. Podczas naszych warsztatów będzie można zrealizować je wszystkie własnoręcznie, a następnie zabrać wymarzoną zakładkę do domu lub podarować ją wybranej osobie.

 

Scrapbooking – karnawałowe zaproszenia

godz. 14:00-16:00

 

Scrapbooking to technika ozdabiania albumów, kartek, notesów, to szaleństwo wyobraźni bez żadnych ograniczeń - wklejanie zdjęć, koronek, guzików, kolorowych wycinanek i innych elementów zdobiących. Na warsztatach każdy z uczestników stworzy swoje własne i niepowtarzalne zaproszenie na zabawę karnawałową.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl