Kostka Arkady - jak podolog leczy wrastające paznokcie Wrocław


Kostka Arkady - jak podolog leczy wrastające paznokcie Wrocław
2019-05-21
Dlaczego w ogóle rozmawiamy o wrastających paznokciach? Dzisiejszy rynek medycyny stawia na konkretną i wąską specjalizację. Tak powstała podologia, dziedzina zajmująca się wyłącznie leczeniem chorób stóp oraz stawu skokowo-goleniowego.

Gabinet podologiczny - jak wygląda jego praca

Centrum Diagnostyki Stóp Ortogenic posiada skuteczną metodę na paznokcie, które wrastają Wrocław. Podolodzy to specjaliści od wszelkiego rodzaju problemów ze stopami. Zajmują się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry stóp takich jak odciski, modzele i brodawki. Ortopodolodzy wykrywają wady stopy i dobierają odpowiednie wkładki lub obuwie ortopedyczne. Dobry gabinet podologiczny ma w swojej ofercie także usługi fizjoterapeuty oraz dietetyka.Wrastające paznokcie - dlaczego podolog, a nie chirurg?

Lekarze chirurdzy z racji na ich specjalizację stosują operacyjne metody, podczas których uszkadzany jest macierz paznokcia. Te bolesne zabiegi najczęściej nie dają pożądanych efektów, a problem z czasem powraca. Podolodzy z Wrocławia wiedzą jak bezboleśnie i nieinwazyjnie przywrócić paznokieć do prawidłowej formy.Skuteczna broń na wrastające paznokcie to rodzima metoda Kostki Arkady

Andrzej Arkada, to polski wynalazca, który opracował i opatentował tę innowacyjną metodę. Polega ona na wyprostowaniu paznokcia i wprowadzeniu go na prawidłowy tor wzrostu za pomocą specjalnej, zmodyfikowanej masy akrylowej. Wszystkie materiały używane do procedury mają właściwości antybakteryjne. Zabieg trwa od 40 do 60 minut, jest kompletnie nieinwazyjny. Już po pierwszej wizycie pacjent może zacząć swobodnie chodzić, gojenie dotyczy jedynie wałów okołopaznokciowych. W większości przypadków pacjenci przychodzą jedynie na kontrolę, tylko w ciężkich przypadkach potrzeba kolejnych zabiegów.Tylko certyfikowane gabinety

Zabiegi metodą Kostki Arkady powinien wykonywać jedynie specjalnie wyszkolony w tym celu podolog lub chirurg. Niektóre gabinety proponują też klamry ortonyksyjne, jednak leczenie nimi jest długotrwałe, od 6 miesięcy do roku. Kostka Arkady to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, dlatego warto skorzystać z usług renomowanego gabinetu takiego jak Ortogenic, leczącego palce u stóp z wrastającymi paznokciami Wrocław.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl