KOLEKCJA SWISS ICE CRYSTAL OD LA PRAIRIE


KOLEKCJA SWISS ICE CRYSTAL OD LA PRAIRIE
2020-05-20
Swiss Ice Crystal Complex jest efektem wyprawy w poszukiwaniu wiecznej, nieprzemijającej młodości. Podróży, rozpoczynającej się w Alpach Szwajcarskich, gdzie w świecie czystego, lodowego kryształu, piękno zastygło i pozostaje poza zasięgiem czasu.

 

Kompleks Cellular Swiss Ice Crystal pozyskiwany z roślin alpejskich: Szwajcarskiej Algi Śnieżnej, Purpurowej Skalnicy i Dzwonka Alpejskiego, odzwierciedla ich umiejętność, nie tylko do przetrwania, ale przede wszystkim życia i rozkwitu w najtrudniejszych warunkach na ziemi. Przekazując siłę roślin i algi skórze, wspomaga jej odporność i zdolność przystosowywania się do skrajnych sytuacji codziennego życia.

Cellular Swiss Ice Crystal Cream skutecznie wzmacnia, nawilża i odnawia skórę. Dzięki wyjątkowo efektywnej funkcji regeneracji i odnowy, może być stosowany jako preparat „S.O.S”, w sytuacji stresu dla skóry (po zabiegach dermatologicznych, zmiany klimatu, nieustanne podróże).Nowoczesna forma galenowa żel-krem, to bogata a zarazem bardzo lekka konsystencja, która natychmiastowo się wchłania, wnikając w odpowiednie warstwy skóry. Krem ożywia cerę, nadając jej jedwabistą gładkość.

Cena: 1329 zł/ 50 ml

Cellular Swiss Ice Crystal Dry Oil to nawilżająco – pielęgnujący suchy olejek, który stapia się ze skórą w momencie aplikacji. Formuła Olejku opiera się  o synergiczne połączenie czystych nawilżających olejków, przeciwzwstarzeniowych ekstraktów oraz innowacyjnego, ochronno – wzmacniającego Kompleksu Cellular Swiss Ice Crystal. Ta innowacyjna lekka konsystencja skutecznie przywraca skórze optymalne nawilżenie, bez obawy obciążenia jej. Swiss Ice Crystal Dry Oil optymalizuje działanie preparatu nawilżającego.

Cena: 1329 zł/ 30 ml; 

Emulsja Cellular Swiss Ice Crystal jest hojnie nawilżającym, ochronnym i przeciwstarzeniowym preparatem, o lekkiej konsystencji. Delikatna jak piórko, gładko rozprowadza się na powierzchni skóry, pokrywając ją odżywczym welonem. Zapewnia całodobową pielęgnację nawilżającą i przeciwzmarszczkową. Może być stosowana na dzień i na noc. Synergiczne połączenie Kompleksu Swiss Ice Crystal z nowym składnikiem Saponaria Pumila, wzmacnia system ochronny skóry i jej możliwości adaptacyjne. Wyciąg roślinny pobudzający górne warstwy skóry, sprawia, że jej powierzchnia staje się gładsza i bardziej promienna. Ukryte w formule micro-pigmenty, odbijają światło, przywracając cerze blask. Skóra jest odświeżona i doskonale zbalansowana.

Cena: 1329 zł/ 50 ml; 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redaktorkaa

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl