Kibicuj w Porcie Łódź


Kibicuj w Porcie Łódź
2018-06-11
Już w najbliższy czwartek (14 czerwca) rozpoczyna się wielkie święto Piłki Nożnej – Mundial 2018. Port Łódź zaprasza do wspólnego oglądania wszystkich meczów w Strefie Kibica, zlokalizowanej w najbardziej urokliwym miejscu Centrum – na Patio.

Z wielkimi emocjami czekamy też na pierwszy mecz Polaków podczas tegorocznych Mistrzostw, który odbędzie się 19 czerwca o godzinie 17:00. Na ten dzień Port Łódź przygotował dla wszystkich kibiców specjalne atrakcje!

Przeczytaj również:

STREFA KIBICA NA PATIO

Przez cały czas trwania Mistrzostw na Patio Portu Łódź będzie można oglądać wszystkie mecze na żywo, emitowane na dużym telebimie o wielkości 
24 mkw. W Strefie pojawi się sztuczna trawa, będą wygodne miękkie pufy oraz punkt, gdzie będzie można kupić napoje. Mistrzostwa oglądać będzie można również podczas posiłku w Strefie Restauracyjnej - na trzech telewizorach, zlokalizowanych w różnych miejscach Food Courtu. Do śledzenia piłkarskich rywalizacji Port Łódź zaprasza oczywiście bezpłatnie. Strefa Kibica na Patio funkcjonować będzie przez cały czas Mistrzostw, także w niedziele niehandlowe.

POLSKA GOLA!

Niesamowite emocje i dodatkowe atrakcje czekają na kibiców w Porcie Łódź z okazji meczów, w których grać będzie Reprezentacja Polski. Pierwszy mecz biało – czerwoni rozegrają 19 czerwca z drużyną Senegalu o godzinie 17:00. Do wspólnego kibicowania Polakom zagrzewać będzie gość specjalny – znany z telewizji i lubiany Irek Bieleninik! Na Patio pojawi się też punkt, w którym wszyscy kibice będą mogli pomalować twarz w biało - czerwone barwy. Najmłodsi otrzymają biało-czerwone flagi. Na gości Strefy Kibica czekać będą ponadto konkursy z nagrodami oraz animacje i zabawy dla najmłodszych. W dni, kiedy grać będą Polacy, w Strefie Kibica pojawi się terenowe studio Radia Łódź, w którym niemal przez cały dzień pojawiać się będą specjalni goście, znani sportowcy i aktorzy.

Organizacja takiej wyjątkowej przestrzeni, gdzie kibice mogą się spotkać i wspólnie oglądać mecze to nasza tradycja. Organizowaliśmy już bowiem wcześniej w Porcie Łódź Strefy Kibica i za każdym razem pękały one w szwach. Zatem oczywiste było, że i tym razem nie możemy zawieść fanów piłki nożnej. Cieszy nas fakt, że na Patio przychodzą oglądać mecze wszyscy i to bez względu na wiek. Są u nas całe rodziny, rodzice, dzieci, starsi i młodsi. Czują się tu komfortowo, bezpiecznie, a i wyjątkowe atrakcje, które za każdym razem przygotowujemy z okazji Mistrzostw, są dodatkowym bodźcem do przyjścia właśnie do nas – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

ZABAWA DLA DOROSŁYCH I DZIECI

Na terenie Centrum, w Atrium obok wejścia do sklepu IKEA Port Łódź przygotował dla swoich Klientów zabawę, w której wygrać będzie można szalik w biało-czerwonych kolorach. Otrzyma go każdy, kto celnie strzeli gola do specjalnie przykrytej bramki. Aby wziąć udział w zabawie należy w dniach 14 czerwca – 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł. Z kolei w alejce przy strefie restauracyjnej oglądać można wystawę z oficjalnymi strojami Polskiej Reprezentacji.

W tym samym terminie, w godzinach 10:00 – 20:00 w Atrium działać będzie również Strefa Małego Piłkarza. Najmłodsi będą mogli zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli. W Strefie dedykowanej dzieciom, przez cały czas obecne będą hostessy, które poprowadzą i skoordynują grę małych piłkarzy. Atrakcje dla dzieci będą bezpłatne.

MECZE POLAKÓW:

19 czerwca (Polska – Senegal) godz. 17.00

24 czerwca (Polska-Kolumbia) godz. 20.00

28 czerwca (Polska-Japonia) godz. 16.00

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl