Jak sfinansować zakup ultrasonografu? Ile kosztuje aparat USG?


Jak sfinansować zakup ultrasonografu? Ile kosztuje aparat USG?
2019-10-15
W dzisiejszych czasach lekarz diagnosta może wybierać spośród ofert na zakup aparatu USG spośród różnych marek i rodzajów ultrasonografów.

W dzisiejszych czasach lekarz diagnosta może wybierać spośród ofert na zakup aparatu USG spośród różnych marek i rodzajów ultrasonografów. Ceny aparatów USG często wymagają finansowania zewnętrznego i zakup dokonywany jest przez leasing ultrasonografu lub inne formy finansowania. Biorąc pod uwagę powyższe postaramy odpowiedzieć się na pytanie – jak sfinansować zakup ultrasonografu i ile kosztuje aparat USG?Finansowanie ultrasonografu – najczęstsze sposoby na zakup aparatu USG

Gdy decyzja o zakupie ultrasonografu zostaje już podjęta, następuje pytanie o sposób sfinansowania tego zakupu. Jednym z najpopularniejszych wyborów w tej kwestii jest leasing aparatu USG (wybierany przez ponad 90 procent ogółu klientów). Poza ewidentnymi korzyściami podatkowymi pozwala to na rozłożenie kosztu zakupu na wieloletnie raty, pozwalające na spokojną amortyzację sprzętu i zbilansowanie kosztów eksploatacji z liczbą wykonywanych badań. Inną zaletą leasingu, jest możliwość zakupu wyższej klasy ultrasonografu przy relatywnie niewielkim wzroście raty leasingu. Doradca ds. leasingu aparatów USG z pewnością na etapie analizy przedstawi propozycję planów finansowania aparatu USG, pozwalającego na osiągnięcie maksimum korzyści z zakupu ultrasonografu. Ile kosztuje aparat USG? Jak określić cenę ultrasonografu?

Wiele osób, oglądając oferty ultrasonografów w internecie zastanawia się nad tym, dlaczego część producentów aparatów USG nie decyduje się na wyświetlenie ceny ultrasonografu na swojej stronie internetowej.  Wielokrotnie cena aparatu USG wynika nie tylko z samej jednostki ultrasonograficznej, ale także konfiguracji aparatu pod konkretną specjalizację medyczną. Inną kwestią są głowice ultrasonograficzne, a także właściwe oprogramowanie do diagnostyki ultrasonograficznej, dedykowanej konkretnej specjalizacji. Ze względu na ruchomy charakter tych elementów, trudno jest oszacować konkretną cenę ultrasonografu.Podsumowanie – jak kupić ultrasonograf i co wybrać?

Podsumowując, aparat USG jest urządzeniem medycznym, które można sfinansować na kilka sposobów. Jednym z nich jest leasing ultrasonografu, który jest najczęściej wybieraną przez Klientów metoda. W leasing możemy zakupić zarówno sam aparat USG jak również głowice oraz akcesoria, które składają się na finalną cenę ultrasonografu. Z pewnością warto skontaktować się z dystrybutorem ultrasonografów i zapytać o ofertę na wybrany przez siebie aparat USG. Doradca z pewnością pomoże w wyborze odpowiedniego ultrasonografu, a także przedstawi możliwie dobrą specyfikację, dostosowaną do danej specjalizacji medycznej.

undefined


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl