Innova Dental Clinic otwiera się dla pacjentów


Innova Dental Clinic otwiera się dla pacjentów
2024-04-26
Nowoczesna Innova Dental Clinic dołączyła do mapy placówek stomatologicznych w Grodzisku Mazowieckim. Od połowy kwietnia, Pacjenci mogą rozpocząć w estetycznych i zaawansowanych technologicznie wnętrzach kliniki leczenie z zakresu stomatologii, implantologii, a także leczenia bezzębia.

Stylową placówkę, przyjazną pacjentowi zaprojektowało Maka Studio. Za całość prac wykonawczych odpowiadała firma Primater. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

·       Innova Dental Clinic – nowe miejsce na mapie gabinetów stomatologicznych w Grodzisku Mazowieckim.

·       Klinika obejmuje 4 gabinety do leczenia stomatologicznego, pomieszczenie RTG, pokój wypoczynkowy dla pacjentów oraz oddzielne recepcję i poczekalnię.

·       Placówka wyróżnia się stylowymi i nowoczesnymi wnętrzami, które zaprojektowało studio architektoniczne Maka Studio.

·       W klinice zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, m.in. zintegrowany system audio wideo do zarządzania dźwiękiem i monitoringiem w całej klinice, nowoczesne oprawy oświetleniowe.

·       Prace wykonawcze, w tym wszystkie prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe wraz z koordynacją i pełnym nadzorem zrealizowała firma Primater.

 

- Codzienne nawyki i dbanie o higienę jamy ustnej to podstawa zdrowych zębów i dziąseł. Cieszymy się, że otwierając klinikę Innova Dental Clinic w Grodzisku Mazowieckim, możemy pomóc lokalnym i nie tylko pacjentom w zachowaniu pięknego uśmiechu. W klinice dostosowaliśmy 4 gabinety do leczenia stomatologicznego i pomieszczenie RTG, w których zespół wybitnych specjalistów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz leczenia bezzębia i chorób przyzębia pomoże pacjentom, niezależnie od ich dolegliwości, zadbać o stan ich zębów. Leczenie opieramy na najlepszych światowych standardach, w tym podstawowych terapiach oraz dodatkowo – fizjoterapii stomatologicznej, logopedii i terapii miofunkcjonalnej. Dużą uwagę przykuwamy do zmian i innowacji, dlatego oferowane przez nas leczenie jest odpowiedzią na najnowsze trendy na rynku stomatologicznym. W Innova Dental Clinic zdecydowaliśmy się także stworzyć nowoczesną przestrzeń, co mamy nadzieję przyczyni się do zwiększenia komfortu pacjentów, ale także całego zespołu podkreśla Tomasz Nałęcz, Partner Zarządzający Innova Dental Clinic.   

 

Stylowe wnętrza Innova Dental Clinic zaprojektowało studio architektoniczne Maka Studio. W projekcie wykorzystano spójną kolorystykę łączącą szarości, beże oraz zielenie. Fornirowane okładziny ścienne oraz drzwi zestawione zostały z mikrocementem na sufitach, kamieniem oraz wielkoformatowymi płytkami na posadzkach. W projekcie dużą uwagę skupiono na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które zwiększają komfort pacjentów, jak i lekarzy, m.in. zintegrowany system audio wideo do zarządzania dźwiękiem i monitoringiem w całej klinice, oprawy świetlne w gabinetach dostosowane częstotliwością i mocą do prowadzonych zabiegów, monitory nad pacjentami do obserwowania przebiegu leczenia, system akustycznych ścian szklanych doświetlających klinikę, duże witryny fasadowe doświetlające gabinety światłem dziennym w ciągu dnia, czy nowoczesne oprawy oświetleniowe w postaci wpuszczanych w sufit bezramkowych linii ledowych oraz reflektorów. Prace wykonawcze, w tym wszystkie prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe wraz z koordynacją i pełnym nadzorem zrealizowała firma Primater.

 

- Cieszymy się, że Innova Dental Clinic zaufała naszemu doświadczeniu w budowie nowoczesnych klinik stomatologicznych i powierzyła wszystkie prace wykonawcze swojej placówki właśnie nam. Zgodnie z założonym harmonogramem ukończyliśmy je w trzy miesiące. Mamy nadzieję, że nasza terminowość przyczyni się do realizacji celów biznesowych Inwestora. Jednocześnie liczymy, że przyjazny charakter wnętrz spełni oczekiwania pacjentów i będzie jednym z wyznaczników, dzięki któremu będą oni chętnie do niej wracać. Projekt wpisuje się w najnowsze trendy w budowie placówek stomatologicznych, zapewniając jednocześnie komfort, prywatność i bezpieczeństwo pacjentów  podkreśla Marcin Banasik, Wiceprezes Zarządu firmy Primater. 

 

Projekt Innova Dental Clinic, to poza standardowymi gabinetami lekarskimi, komfortowe przestrzenie dla Pacjentów, tzn. stylowa recepcja, odseparowana od rejestracji i korytarza poczekalnia, zapewniająca prywatność w oczekiwaniu na wizytę, czy pokój wypoczynkowy po zabiegu z wiszącymi, stylowymi lampami i nadającymi przytulności zasłonami. Indywidualny design podkreślają dodatkowo obrazy na ścianach. W realizacji zadbano także o rozwój i komfort lekarzy. W Innova Dental Clinic zaplanowano pomieszczenie do  prowadzenia szkoleń ze ścianką mobilną, która może dzielić przestrzeń szkoleń na dwa pokoje do konsultacji z pacjentami. Konsultacje odbywają się również zdalnie, dzięki Osobistemu Opiekunowi Pacjenta.

 

- Naszym priorytetem jest, aby Pacjent czuł się w rękach specjalistów Innova Dental Clinic bezpiecznie. W klinice oferujemy kompleksowe wsparcie wykwalifikowanych lekarzy, którzy każdego traktują indywidualnie, proponując wstępny plan leczenia wraz z kosztorysem. Ponadto, od pierwszej wizyty aż do zakończenia całego procesu leczenia, każdemu Pacjentowi dedykowany jest Osobisty Opiekun Pacjenta, który po przygotowaniu planu leczenia we współpracy z lekarzem, dokładnie poinformuje go o poszczególnych etapach leczenia, ich kolejności oraz kosztach. Co istotne, można z nim pozostać w kontakcie także po godzinach pracy, czy w weekendy podsumowuje Tomasz Nałęcz, Wiceprezes Innova Dental Clinic.

 

***

 

Background Primater

Primater to generalny wykonawca budowlany, który w sposób kompleksowy dostosowuje powierzchnie komercyjne i prywatne (m.in. biura, gabinety medyczne, sklepy, hale) do potrzeb klientów. Zakres działalności firmy obejmuje doradztwo, wykonanie projektu oraz wszelkie prace budowlane, instalacyjne oraz wykończeniowe. Niezależnie od budżetu czy możliwości czasowych inwestora, firma tworzy funkcjonalne, estetyczne i wyróżniające się na tle konkurencji przestrzenie. Primater wykorzystuje nowoczesne technologie przy jednoczesnej optymalizacji budżetu klienta. Dzięki temu realizowane wnętrza zarówno spełniają zasady ergonomii, jak i prezentują się unikalnie bez wielkich nakładów finansowych. Zespół firmy tworzą wykwalifikowani inżynierowie, kierownicy budowy oraz kierownicy projektów z wieloletnim doświadczeniem. Stała współpraca z zaufanymi ekipami remontowymi pozwala realizować nawet najbardziej złożone projekty w sposób zgodny z założeniami czasowymi i kosztowymi.  W portfolio firmy są, m.in. zrealizowane projekty dla marek, takich jak: Cićkiewicz Clinic, Klinika Miracki, DIGEL oraz budynków komercyjnych, takich jak REACT, czy SAGITTARIUS.

 

Background Maka Studio

Maka Studio to zespół architektów, projektantów wnętrz i technologów. Firma prowadzona przez Aleksandrę i Wiktora Kurc profesjonalnie zajmuje się analizą nieruchomości o przeznaczeniu medycznym oraz ich kompleksowym projektowaniem. Maka Studio w swoim portfolio ma ponad 50 realizacji prywatnych klinik o różnych specjalizacjach na terenie całego kraju. Przedstawiciele firmy czynnie biorą udział w szkoleniach jako prelegenci z zakresu projektowania. Firma była wielokrotnie nagradzana i publikowana w prasie krajowej, jak i zagranicznej.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

monika.nowakowska@primater.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl