Herbapol-Lublin prezentuje nowość – Zioła Mnicha Na ciśnienie


Herbapol-Lublin prezentuje nowość – Zioła Mnicha Na ciśnienie
2018-04-04
Zioła Mnicha Na ciśnienie to idealna propozycja dla osób, które potrzebują wsparcia pracy serca i układu krążenia, a jednocześnie zwracają uwagę na jak najbardziej naturalny skład produktów.

Zioła Mnicha Na Ciśnienie to kolejna nowość w portfolio marki odpowiadająca na codzienne potrzeby konsumentów. Produkt został oparty na recepturze zawierającej starannie dobrane zioła i owoce, którym zawdzięcza swój przyjemny smak i właściwości.

Głóg oraz kurkuma zawarte w Ziołach Mnicha Na ciśnienie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wpływają korzystnie na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen. Z kolei melisa ułatwia zasypianie oraz przyczynia się
do łagodzenia niepokoju i poirytowania wywołanego stresującymi sytuacjami dnia codziennego. Naturalną kompozycję ziół uzupełnia wspomagające oczyszczanie krwi ziele bratka.

Zioła Mnicha to herbatki funkcjonalne cieszące się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów; marka jest liderem w swojej kategorii na rynku polskim (bez dyskontów).

Nadesłał:

Herbapol-Lublin
http://herbapol.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl