Graj z WOŚP razem z ETC Swarzędz


2022-01-26
30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy już w najbliższą niedzielę. Obok takiej akcji nie można przejść obojętnie! ETC Swarzędz zaprasza wszystkich klientów do udziału w zbiórce. Na terenie Centrum znaleźć można specjalne puszki, do sztabu WOŚP przekazane zostały też fanty na licytację.

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata. Dlatego istotne jest szybkie rozpoznanie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia. O to, by tak było stara się WOŚP. Tym razem dzięki zbiórkom zakupiony zostanie sprzęt dedykowany okulistyce dziecięcej, na oddziały której rokrocznie trafia kilkanaście tysięcy pacjentów. Każdy z nas też może pomóc, wpłacając datek na konto fundacji lub bezpośrednio do puszek. Kilka dostępnych jest w ETC Swarzędz, m.in. w sklepie Intermarche czy salonie Wonderland. Z kolei do swarzędzkiego sztabu WOŚP, Centrum przekazało na loterię fantową upominki, a sklep KIDS zestaw klocków LEGO® Technic „Ciężki Samochód Pomocy Drogowej” oraz lalkę Rainbow High Large Doll – My Runway Amaya Raine. Będzie je można wylicytować w hali sportowej (zestaw LEGO®) w Swarzędzu podczas finału WOŚP oraz na aukcji internetowej (lalkę). Dodatkowo, osobom, które wylicytowały zabawki KIDS dorzuci całoroczną kartę rabatową -20% na zakupy w sklepie (rabat nie uwzględnia towarów przecenionych).

 

ETC Swarzędz zachęca do udziału w akcji. Na terenie Centrum puszki będą dostępne do niedzieli włącznie. ETC przypomina jednocześnie, że najbliższa niedziela jest tzw. niedzielą handlową i tego dnia otwarte będą wszystkie sklepy.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl