Grad rekordów podczas ASICS META: TIME: TRIALS

2022-04-24
Aż 27 rekordów życiowych padło podczas ASICS META: TIME: TRIALS, imprezy, która jednocześnie stanowiła oficjalną premierę karbonowych modeli z serii METASPEED+. Event w Maladze przyciągnął ponad 70 biegaczy ASICS z całego świata.

Rywalizowano na trzech najpopularniejszych dystansach – 5 km, 10 km i w półmaratonie. Wydarzeniem dnia był nowy rekord Wielkiej Brytanii w biegu na 5 km autorstwa Eilish McColgan.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

W certyfikowanym przez World Athletics wydarzeniu wzięło udział ponad 70 elitarnych sportowców ASICS. Wszyscy spotkali się w celu pobicia możliwie największej liczby życiówek na trzech dystansach biegowych. Inspiracją dla ASICS META: TIME: TRIALS był kultowy, wieloetapowy wyścig Tour de France.

Hiszpańska Malaga została natomiast wybrana ze względu na łagodny klimat, szybką trasę oraz płaski teren. Łącznie pobito aż cztery rekordy krajowe oraz padło 27 życiówek. Wydarzeniem dnia został znakomity występ Eilish McColgan, która 5 km pokonała w czasie 14:45’, ustanawiając przy okazji nowy rekord Wielkiej Brytanii.

Jednym z rekordzistów został również Polak, Adam Nowicki, który po raz pierwszy w karierze pokonał 10 km w 28:44’. Życiówki pobili także m.in. zwycięzcy półmaratonu i biegu na 5 km – Mo Katir oraz Yeshi Kalayu. Wszyscy uczestnicy startowali w najnowszych modelach ASICS serii METASPEED+, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane opinii publicznej – METASPEED SKY+ i METASPEED EDGE+.

Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.