Gdy potrzebna jest pomoc


Gdy potrzebna jest pomoc
2019-01-15
W życiu zdarzają się różne sytuacje, często niespodziewane i nagłe. Wychodząc z domu na zakupy do centrum handlowego nie możemy przewidzieć, że akurat tego dnia nam lub naszym bliskim będzie potrzebne wsparcie medyczne.

Ważne by miejsce, do którego się udajemy było wyposażone w odpowiedni sprzęt, który w razie potrzeby jest gotowy do użycia.

Przeczytaj również:

Port Łódź przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa i zdrowia osób, które odwiedzają Centrum. Podczas dokonywania zakupów, udziału w wydarzeniach rozrywkowych czy kulturalnych, a także w trakcie posiłku czy pracy wszyscy chcemy czuć się komfortowo, jeśli chodzi o tak ważną rzecz, jak bezpieczeństwo naszego zdrowia. Dlatego Port Łódź stawia na wykwalifikowanych pracowników ochrony, przeszkolonych w zakresie udzielania pierwszej pomocy, którzy w razie potrzeby są przygotowani do działania. Na terenie Centrum znajduje się oczywiście specjalistyczny sprzęt - defibrylator, który w sytuacjach skrajnie niebezpiecznych jest w stanie uratować życie chorego w oczekiwaniu na przyjazd pogotowia ratunkowego. Do dyspozycji udostępnione są też nosze i wózek inwalidzki.

Osoby niepełnosprawne, które przyjadą z rodziną lub znajomymi do Portu Łódź bez swojego wózka inwalidzkiego, w razie potrzeby i po wcześniejszym zarezerwowaniu - mogą bezpłatnie skorzystać z wózka, który znajduje się na terenie Centrum.

Port Łódź to miejsce przyjazne dzieciom. Poza wszelkimi udogodnieniami dedykowanymi najmłodszym, na terenie Centrum znajduje się też pokój pierwszej pomocy przyjazny dziecku. Na wyposażeniu pokoju jest apteczka, dzięki której maluchom można np. zdezynfekować skaleczenie i nakleić plaster. W pokoju pierwszej pomocy na dzieci czekają też maskotki, które z pewnością złagodzą stres i wpłyną pozytywnie na samopoczucie najmłodszych. Rodzice, którzy zgłoszą taką potrzebę w Punkcie Informacji – mogą skorzystać z wózków dziecięcych, które także znajdują się na wyposażeniu Portu Łódź i są dostępne dla Klientów z małymi dziećmi.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl