FreeBuds Studio – idealne słuchawki do nauki i pracy zdalnej


2020-10-27
Niezawodne słuchawki stają się ostatnio jednym z kluczowych narzędzi pracy. W obliczu powszechnego przechodzenia na tryb zdalny docenia się szczególnie te urządzenia, których funkcje sprawiają, że praca i nauka z domu staje się łatwiejsza.

Najwyższa jakość dźwięku, praca bez zakłóceń czy wysoka wydajność to tylko podstawowe cechy, którymi charakteryzują się FreeBuds Studio – najnowsze słuchawki w portfolio Huawei, które doskonale wpisują się w niezbędnik każdej osoby, która przeniosła się z pracą i nauką do domu.

 

W ubiegłym tygodniu marka Huawei zaprezentowała kilka nowości. Wśród przedstawionych urządzeń znalazł się flagowy smartfon Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+, okulary Gentle Monster, głośnik Sound czy wspomniane nauszne słuchawki FreeBuds Studio będące idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą komfortowo uczyć się i pracować w warunkach domowych.

 

Słuchawki FreeBuds Studio zostały wyposażone w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz innowacyjną strukturę izolacji akustycznej „TAT”. Dzięki temu słuchawki zapewniają najwyższej jakości dźwięk, nawet jeśli w tym samym pomieszczeniu przebywają, pracują i rozmawiają  inne osoby. Dodatkowo FreeBuds Studio same dostosowują tryb do panujących warunków poprzez identyfikację rodzajów szumów z otoczenia. Wideokonrefencje i rozmowy nie będą więc już zakłócane przez szumy i dźwięki – sześciomikrofonowy system redukcji szumów kierunkowo wychwyci głos i jednocześnie wyciszy hałas z otoczenia.

 

Szybkie i płynne przełączanie się między rozmowami i pośpieszne przepinanie słuchawek z komputera do telefonu i z powrotem nie będzie już problemem. Słuchawki FreeBuds Studio pozwalają na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu nie ma potrzeby ponownego parowania z wybranym urządzeniem po zakończeniu pracy. To oszczędza czas i podnosi komfort użytkowania kilku urządzeń w warunkach home office.

 

Ile czasu potrzeba, aby FreeBuds Studio towarzyszyły w pracy przez cały dzień? 10 minut. Przy wyłączonym ANC wystarczy jedynie 10 minut, aby korzystać ze słuchawek przez 8 godzin. Pełne naładowanie zapewnia pracę nawet do 20 godzin z włączonym ANC i aż 24 godziny, gdy ta opcja nie jest używana. Dzięki FreeBuds Studio użytkownicy mogą skupić się na pracy czy nauce i nie martwić się o stan baterii.

 

Słuchawki FreeBuds Studio są stworzone do komfortowej i wielogodzinnej pracy zapewniając bezkompromisową jakość dźwięku. Dzięki zastosowaniu wiodących technologii pozwolą na efektywne i niezakłócone działanie przez dług czas.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl