Eveline Cosmetics NAWILŻAJĄCO - ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA UREA 10% z serii BodyCaremed+


Eveline Cosmetics NAWILŻAJĄCO - ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA UREA 10% z serii BodyCaremed+
2017-11-30
BodyCare MED+ to zaawansowana seria kosmetyków do pielęgnacji ciała, opracowana w ścisłej współpracy z dermatologiem. Wyróżnia ją wysoka zawartość składników aktywnych i optymalna tolerancja nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry.

NAWILŻAJĄCO - ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA UREA 10% marki Eveline Cosmetics powstał na bazie skoncentrowanego 10% UREA, kwasu hialuronowego i Nutri Hydration System™. Balsam  natychmiast nawilża, regeneruje i łagodzi 7 oznak dyskomfortu (suchość, szorstkość, napięcie, odwodnienie, swędzenie, podrażnienie, zaczerwienienie).

Łagodna formuła, oparta na skutecznych składnikach, takich jak: allantoina, masło Shea i D-panthenol zapewnia komfort również skórze ekstremalnie przesuszonej, wrażliwej i reaktywnej – optymalnie nawilża 24H i działa jak łagodzący kompres.

UREA 10% – to  jeden z najbardziej skutecznych składników nawilżających i odbudowujących barierę naskórka, skutecznie nawilża, regeneruje, zmiękcza i trwale poprawia zdolność skóry do wiązania wody. Wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry. Łagodzi swędzenie, wygładza suchą, szorstką skórę i pobudza naskórek do odnowy.

 

 

Nadesłał:

konceptPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl