Dzień Dziecka w Promenadzie! Poznaj bohaterów z Psiego Patrolu!


Dzień Dziecka w Promenadzie! Poznaj bohaterów z Psiego Patrolu!
2024-05-27
Centrum handlowe Promenada zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z wesołymi szczeniakami z Psiego Patrolu! Już 31 maja i 1 czerwca najmłodsi będą mogli podjąć przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:
Dzień Dziecka w Promenadzie obfituje w moc niesamowitych atrakcji! Już 31 maja i 1 czerwca warszawskie centrum handlowe zaprasza najmłodszych, wspólnie z bohaterami animacji „Psi Patrol", do udziału w ekscytujących misjach. Dzielna brygada szczeniaków umili dzieciom czas podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w strefach tematycznych!

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwania. W strefach zabaw na dzieci czekają specjalne zadania. Na  stanowisku policyjnym będą pomagać Chase'owi w zbieraniu odcisków palców i szukaniu śladów pod lupą, zaś w strefie budowy - wspólnie z Rubble'em, zbudują najwyższą wieżę z klocków, a jej wysokość zmierzą, używając specjalnej miary.

Na wiernych fanów czworonożnych bohaterów w Adventure Bay czeka ekipa Psiego Patrolu wraz z zadaniem do wykonania, polegającym na przyporządkowaniu imion słynnym pieskom. Dla małych, żądnych przygód gości zaplanowano także strefę Tańcz ze Skye!, w której wspólnie z bohaterami serialu nauczą się nowych kroków tanecznych. Dostępne będzie również stanowisko do gry interaktywnej, ułatwiającej naukę najważniejszych numerów ratunkowych, dzięki której najmłodsi nauczą się odpowiedniego reagowania w razie kłopotów. Natomiast w ekostrefie dzieci dowiedzą się od Rocky'ego m.in., jak segregować odpady. Z kolei w  zaaranżowanej strefie foto chętni będą mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia w wozie strażackim Marshalla.

Ale to nie koniec przygód! Przez cały dzień wydarzeniu towarzyszyć będą także liczne atrakcje. W trakcie jednej z nich goście będą mogli zrobić sobie zdjęcie w aucie Psiego Patrolu wraz ze Skye! Sobotnią zabawę podkręcą dmuchane zwierzaki wykonane przez animatorów w Balonowym Zoo.
Wydarzenie odbędzie się 31 maja i 1 czerwca w godzinach 12:00 - 18:00 w centrum handlowym Promenada na placu w okolicy sklepu Empik.

Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl