Drogowskazy podczas niezwykłej drogi, w którą wyrusza każda kobieta


2021-04-01
Ku osiągnięciu harmonii i życia w pełnym szczęściu każda kobieta przechodzi w życiu przez trzy ważne etapy. Na początku jest uległą dziewczynką, następnie zostaje głodną przygód księżniczką. Na końcu tej drogi obejmuje własny tron i zostaje znającą swoją wartość, której nie pozwoli podważyć, królową

 

Ku osiągnięciu harmonii i życia w pełnym szczęściu każda kobieta przechodzi w życiu przez trzy ważne etapy. Na początku jest uległą dziewczynką, następnie zostaje głodną przygód księżniczką. Na końcu tej drogi obejmuje własny tron i zostaje znającą swoją wartość, której nie pozwoli podważyć, królową. Lea M. Pyć-Leszczuk w swojej książce „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą” wskazuje damskiej części czytelników, jaki obrać kurs, by dotrwać do końca tej trasy i wydobyć z siebie pełnię kobiecości. 

Miłość do siebie najcenniejszym paliwem

Słowo „kochać” kojarzy się zazwyczaj z uczuciem do kogoś bliskiego. A co, jeśli najważniejszym rodzajem miłości jest ta do naszej własnej osoby? To uczucie jest najważniejszym priorytetem, niezbędnym do życia w harmonii z samym sobą i w zdrowiu. Gwarantuje podążanie kobiety we właściwą stronę na każdym etapie jej życia. Często miłość własną myli się z egoizmem. Nic jednak bardziej błędnego! Warto odpowiednio rozróżnić próżność, a szacunek do siebie jako podstawowe uczucie, bez którego nikt nie jest w stanie być szczęśliwy. W końcu, jeśli najpierw nie zadbamy o siebie, nie możemy zadbać o innych. Fantastycznym przykładem są tu maski tlenowe w samolocie. W razie awarii zakładamy ją najpierw sobie! Więcej nie trzeba wyjaśniać.

Szkodliwe przekonania

Kobiecie w drodze przez życie towarzyszą różne schematy myślowe, które mają wpływ na jej ogólne powodzenie lub jego brak. Te przekonania to fundamentalne, zakorzenione twierdzenia, które oddziałują na postrzeganie rzeczywistości. Wpływają na samoocenę, stosunek do życia i sposób obranego działania. Dlatego schematy myślowe są tak ważne w życiu każdej kobiety. Mogą mieć one pozytywny wpływ lub, co gorsza, negatywny. Istotne jest wyzbycie się tych szkodliwych, które często są nieuzasadnionymi, ale niestety silnymi przekonaniami. Doskonałym przykładem jest tutaj stosunek do pieniędzy. Rodzice często powtarzają swoim dzieciom, że ludzie bogaci są źli lub, że ciągle nie mają pieniędzy, co jest wynikiem wyłącznie nieodpowiedniego gospodarowania nimi. To tylko szkodliwe twierdzenia, które utrudnią kobiecie życie w dostatku w dorosłym życiu.
Lustro Ci powie

W drodze na tron i obraniu roli królowej niezbędna jest uważność i obserwacja ludzi wokół, a zwłaszcza kobiet, które są obok. To właśnie one stanowią lustrzane odbicie własnej osoby. Jeśli w najbliższym otoczeniu można znaleźć panie pozostające w harmonii, to zapewne kobieta również żyje w równowadze. Warto chwilę się zastanowić i pomyśleć nad naszymi pierwszymi przyjaciółmi, znajomymi oraz o wszystkich kobietach, które pozostały w pamięci lub o których lepiej zapomnieć. Jak działa ten mechanizm na przykład przy zazdrości? To uczucie pojawia się zazwyczaj w stosunku do osoby, do której istnieje chęć porównywania się. Jeśli zabraknie poczucia własnej wyższości, nadejdzie zazdrość. Jednocześnie można poczuć się zazdrosnym, odkrywając w innej osobie nieznane do tej pory cechy. Odkrywanie siebie i poznanie własnych zalet i wad pozwala zwiększyć zakres naszej empatii i wyzbycia się negatywnych emocji względem innych, gdy nie są one uzasadnione.

Droga kobiet do spełnienia wydaje się być bardzo długa. Z pomocą przychodzi Lea Magdalena Pyć-Leszczuk, która w książce „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat odkrywania własnej kobiecości oraz wskazówkami pomocnymi w osiągnięciu życiowej harmonii. Cennych porad udziela również na swoim blogu swiadomabogini.pl.

Kontakt dla mediów:

Inga Ryfka

Account Executive

+48 790 393 471

i.ryfka@agencjafaceit.pl

LEA MAGDALENA PYĆ-LESZCZUK 

Autorka książki i projektu "Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" oraz mocno‌ ‌stąpająca‌ ‌po‌ ‌ziemi‌ ‌kobieta‌ ‌biznesu.‌ Na co dzień właścicielka firmy poligraficznej Best Factory w Warszawie. Jest spełnioną rodzinnie, biznesowo i twórczo kobietą. Jest dumna z tego, że harmonijnie łączy życie prywatne i zawodowe. ‌Odniosła‌ ‌sukces‌ w‌ ‌każdej‌ ‌dziedzinie‌ ‌życia.‌ ‌Projekt‌ „Świadoma Bogini” ‌to‌ ‌nowa‌ ‌odsłona‌ ‌działalności,‌ ‌również‌ ‌tej‌ biznesowej‌ ‌i‌ ‌dowód,‌ ‌że‌ ‌można‌ ‌spełniać‌ ‌misję‌ ‌w‌ ‌najlepszym‌ ‌wydaniu.‌

Potrafi zainspirować i zmotywować do skutecznej przemiany. W książce „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą” pokazuje, że każda kobieta może osiągnąć, co zechce, pod warunkiem, że umiejętnie po to sięgnie. Dzieli się w niej nie tylko swoją drogą, ale też mapami, z których korzystała. Lea potrafi zainspirować i zmotywować do skutecznej przemiany. Jej efektem będzie poczucie spełnienia w każdym obszarze życia oraz osadzenia w kobiecości. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.lipinski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl