Dlaczego warto podróżować z własną kołdrą?


2020-06-17
Zbliża się lato i coraz więcej osób myśli o wyjeździe z rodziną na wakacje. Jednak z powodu trwających obostrzeń związanych z lotami, część wczasowiczów planuje urlop na łonie polskiej natury. Co warto zabrać na wyjazd pod namiot lub kemping? O czym powinni pamiętać alergicy przy pakowaniu?

Jakość snu na wyjeździe na wakacjach

Choć na wakacyjne wojaże większość osób czeka z utęsknieniem, nie da się ukryć, że niektóre z form odpoczynku wiążą się z pewnym ryzykiem. Zwłaszcza osoby cierpiące na alergię powinny ostrożnie dobierać kołdry i poduszki, w których wypoczywają. Poliestrowy śpiwór przekazywany z pokolenia na pokolenie może nie zapewnić takiego komfortu, jak własna pościel. Czy osoby, które cenią sobie jakość snu oraz nie chcą rezygnować z wypoczynku pod gwiazdami, muszą wybierać między jednym a drugim?

Kołdry i poduszki, które kochają podróże

Linia Alvsbyn została stworzona dla ludzi głodnych przygód, którzy nie chcą rezygnować z pełnego komfortu i higieny snu. Jej wypełnienie jest miękkie, delikatne i puszyste, a dzięki pikowaniu rozkłada się równomiernie i nie zbija. Miłośnicy podróżowania z pewnością docenią też fakt, że zrolowana kołdra zajmuje niewiele przestrzeni i zmieści się nawet w plecaku lub małej torbie. Ponadto po rozłożeniu, zwiększa ona swoją objętość ponad trzykrotnie, z powodzeniem starczy więc na przykrycie dwóch osób.

 

- Istnieje błędne przekonanie, że w upalne noce można przykryć się jedynie poszewką lub prześcieradłem. A kto z nas nie chce się budzić pod miękką i jednocześnie lekką oraz puszystą kołdrą, którą zaraz po powrocie z wakacji można bez problemu uprać w domowej pralce?  - mówi ekspert marki Wendre Beata Przybylak.

 

 

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

***Grupa Wendre jest jednym z największych europejskich producentów artykułów pościelowych z własnymi zakładami produkcyjnymi w Estonii i Polsce, o rocznej zdolności produkcyjnej 12 milionów kołder i poduszek oraz 600 000 łóżek i materacy. Wendre ma biura sprzedaży w Szwecji, Finlandii, Niemczech i Polsce, a wśród klientów grupy znajduje się wiele wiodących europejskich sieci handlowych z branży mebli i tekstyliów domowych. Obroty ze sprzedaży wynoszą 120 mln Euro, a liczba zatrudnionych wynosi 1200 pracowników. Główną częścią działalności Wendre są marki własne, ale sukcesy odnoszą również dzięki markom Familion i Wendre. Grupa Wendre jest firmą świadomą ekologicznie, stosuje najnowsze technologie tak by wykorzystać ponownie do 95% resztek z produkcji. Więcej informacji na: www.wendre.pl 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wendre

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl