Czym jest nadmierna potliwość dłoni i stóp i jakie są jej przyczyny?


Czym jest nadmierna potliwość dłoni i stóp i jakie są jej przyczyny?
2019-03-17
Nadmierna potliwość to problem, który potrafi dostarczyć wiele dyskomfortu i niezwykle przykrych doznań w codziennym życiu. Nadpotliwość to wydzielanie się zbyt dużej ilości potu przez gruczoły, a szczególnie te znajdujące się na wewnętrznej powierzchni skóry stóp, rąk, pach, itd.

Osoby, które są dotknięte tą przypadłością nie mają wpływu na skalę tego jak się pocą. Przez to często zdarza się tak, że otoczenie postrzega ich jako tych zupełnie niedbających o siebie.

Wśród przyczyn, które wywołują nadmierną potliwość można wskazać m. in. czynniki genetyczne lub różne zaburzenia gospodarki hormonalnej. Jest to także otyłość, choroby związane z układem pokarmowym i wiele innych.
Szczególnie dotknięte tą przypadłością mogą być stopy oraz dłonie, ponieważ właśnie tam znajduje się najwięcej gruczołów potowych. Nadmierne pocenie się może także być objawem poważniejszej choroby.

W przypadku nadmiernej potliwości niestety standardowe zabiegi higieniczne na wiele się nie zdadzą i warto zdecydować się na profesjonalne zabiegi, które są naprawdę bardzo skuteczne i dają długoterminowe efektyJak wyleczyć nadmierną potliwość dłoni i stóp zabiegami jonoforezy?

Nadmierna potliwość to przypadłość, z którą boryka się sporo osób i jest bardo uciążliwa. Z tego względu warto wykorzystać profesjonalne metody rekomendowane przez specjalistów, aby tylko się jej pozbyć.

Wśród licznych propozycji zapobiegania nadpotliwości są np. wstrzykiwanie botoksu, stosowanie różnych kremów czy liposukcja na specjalne wyróżnienie niewątpliwie zasługuje zabieg jonoforezy.Jonoforeza - czym jest, na czym polega, jak wygląda zabieg?

Jonoforeza to skuteczny zabieg, który polega na niegroźnym dla zdrowia człowieka uszkadzaniu gruczołów potowych prądem elektrycznym niskiego napięcia. Dzięki temu aktywność gruczołów znacznie spada, a niektóre całkowicie przestają produkować pot.

Zabieg jonoforezy jesy całkowicie bezbolesny, w porównaniu np. z zastrzykami z botoksu. Można odczuwać jedynie delikatne mrowienie lub swędzenie.
Terapia polega na zanurzeniu dłoni lub stóp w wodzie i przepuszczeniu przez nią niskonapięciowego prądu. Cały seans trwa ok 26 minut. Widoczne efekty można zauważyć po ok. 5 sesjach, natomiast 10 sesji jest potrzebnych dla pełnego rezultatu.

Najważniejsze w terapii leczenia nadmiernej potliwości jonoforezą jest to, że jest ona całkowicie bezpieczna dla organizmu oraz bardzo trwała w przeciwieństwie np. do kuracji z wykorzystaniem kremów zy bolesnych zabiegów botoksu.
Zabieg jonoforezy jest także stosunkowo tani, dzięki czemu każdy może sobie na niego pozwolić i pożegnać wreszcie swoje odwieczne problemy.

Już niedługo w naszym sklepie www.nadpotliwoscdloni.pl/sklep będzie można nabyć specjalne urządzenie do wykonywania jonoforezy w domu, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.Sprzęt ten umożliwia skuteczną, szybką i trwałą terapię, bez konieczności sięgania po dodatkowe środki czy też farmaceutyki. Zabiegi przebiegają bez żadnych skutków ubocznych.

Urządzenie do jonoforezy zajmuje niewiele miejsca i skutecznie wyleczy Cię z nadmiernej potliwości dłoni i stóp. Wyobraź sobie komfort suchych rąk, suchych butów i skarpet... Brzmi niewyobrażalnie, prawda?

Kupując sprawdzone przez tysiące osób urządzenie wreszcie poczujesz się wolny
i szczęśliwy jak nigdy przedtem!

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl